Що було б з містом, якби не «тимурівці»?

 

В міської влади, за словами її представників, до всього не доходять руки, не вистачає коштів, заважає процедура тендерів і таке інше. Але місто якось живе по тижню без води, з дірявими дахами, вибоїнами на дорогах, місцями без освітлення вулиць, без нормальних тротуарів, та багатьма придуманими чиновниками для містян штучними обмеженнями.

Та справжнім реальним благоустроєм у місті займається не лише влада чи депутати міської ради. Займаються цим самі мешканці міста, яким набрид хаос та безлад  поруч з житлом чи просто в мікрорайоні та депутати, що розводять безсило руками. Але буває, благоустроєм займають підприємці, що є майбутніми кандидатами у депутати. Одна справа йти на вибори та обіцяти «золоті гори», і зовсім  інша за три – чотири роки до них робити конкретні корисні справи для майбутніх виборців.

Реальну картину такої «тимурівської роботи»  можна спостерігати на Новомиколаївці. Вулиця Севастопольска одна з найдовших, і не асфальтована, а значить є проблема збрудом дощі. Вони і створили на одній з ділянок вулиці величеньке заглиблення, що з калюжі переросло в майже в озерце. А через нього не проїхати не пройти. Та сталося невеличке диво деякий час тому. Авторів дива встановлено – це кандидати в депутати міської ради від партії «Батьківщина» Олександр Крившенко та Гліб Підковський.   втручанні майже вся протяжність вулиці покрита майже 300 тонами гравію, який розрівняли грейдером. Зникло і озеро через по-господарськи проложеними  кілька десятків метрів дренажної труби. Вода пішла в запропоноване русло і мешканці навколишніх будинків з полегшенням видихнули повітря, бо відпала потреба придбання човнів.

Але цим реальні останнього року не обмежилися. Так само впорядкована частина вулиці Братиславської, від місця де закінчується асфальт, тобто від всім відомої «Ятрані» до самого Інгулу. На цьому відрізку вулиці донедавна не могла проїхати ні швидка допомога, ні не дай Бог, пожежники. Дивно, що цієї проблеми весь час не помічав мешканець цієї вулиці, а за сумісництвом ще і міський голова Андрій Райкович.  На своїх планерках про цю проблему за сто метрів від свого ковбасного цеху перша особа міста ні разу і не згадала. І щоб тут було, якби не згадані  доброчинці. Лише пару десятків нових ліхтарів, щоб ями обходити та об’їжджати…

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s