Кіровоградщина: Децентралізація з легкими тілесними ушкодженнями

На Олександрійщині продовжується процес формування Приютівської об’єднаної територіальної громади – повідомляє інформаційний сайт Олександрійщини «Голос Громади». http://golosgromadu.info/golovni-podiyi-tyzhnya-41/
Минулого тижня на сесії Ізмайлівської сільської ради було прийнято рішення щодо об’єднання. Таким чином, рішення про об’єднання прийняли та ухвалили на сесіях сільських та селищних рад вже в шести населених пунктах: Головківці, Протопопівці, Костянтинівці, Приютівці, Ізмайлівці та Войнівці. Останню, щоправда, «лихоманить» від подій, що трапилися останнім часом.
Так, під час з зібрань жителів села, метою якого було обговорення створення Приютівської ОТГ, одному з учасників було нанесено легкі тілесні ушкодження. За цим фактом порушено кримінальне провадження, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Як повідомили свідки подій, до одного з присутніх на обговоренні застосували фізичні дії, а причиною цього стали думка та висловлювання, які не сподобалися одному з районних депутатів, котрий і почав штурханину.
Зазначена ситуація знаково вплинула на жителів Войнівки і вже через кілька днів на селі почала формуватися “самооборона”. За словами мешканців-активістів, котрі і виступають ініціаторами створення “…головною метою “Самооборони” наразі є захист населеного пункту від провокаторів з міста, а також на підтримку курсу Войнівки в складі об’єднаної територіальної громади”
Нагадаємо, що до сіл Олександрійського району, жителі яких наразі розглядають питання щодо об’єднання, майже на кожне зібрання громади чи то на сесію сільських та селищних рад приїздять посадовці з Олександрії, які усіма можливими способами намагаються запобігти їх проведенню, а простіше кажучи – зірвати їх.
А на вихідних на мешканців села чекало наступне потрясіння – у ніч на суботу, 22 липня, невідомі підпалили приміщення Войнівської сільської ради. В свою чергу сільські голови та представники депутатського корпусу сільських та селищної ради, котрі підтримують об’єднання в громаду, звернулися з відкритим листом до правоохоронних органів, засобів масової інформації, прокуратури, Служби безпеки України та до громади за підтримкою і допомогою щодо вжиття невідкладних заходів для припинення свавільних методів політичної боротьби! Як зазначили у зверненні: “…деструктивні елементи, які навіть не є жителями сіл, що об’єднуються в громаду, роблять активні спроби зірвати цей процес!”
Валентина Остапчук
Фото з сайту “Олександрійські новини”
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s