Цікаве господарювання міського голови    

 

  На електронному аукціоні «Система електроних торгів арештованим майном (СЕТАМ)»  виставлено на продаж приміщення колишнього клубу в парку ім. Крючкова (НОВОМИКОЛАЇВКА), в якому до побудови нової церкви знаходився приход Української православної церкви Московського патріархату. Нині приміщення фактично кинуте напризволяще не то московськими попами, не то його власником – міським головою Андрієм Райковичем.

Торги розпочнуться 16 серпня 2017 року із стартової ціни – 1 865 067 гривень. Пише “Трибуна” з посиланнням на setam.net.ua/auction/230204

На це нежитлове приміщення, в якому раніше знаходилася церква МП, накладено арешт згідно рішення суду по невиплаті згідно з іпотечного договору. Приміщення було прихоплене в іпотеку, але нічужинська церква, ні майбутній мер-мільйонер не платили громаді за приміщення.

На сайті аукціону є інформація про контактну особу – настоятель церкви Сергій, щоб ознайомитися із станом  приміщення, покинутого церквою. По іпотеці  колишній клуб-храм належить міському голові Андрію Райковичу. Дружба очільника міської влади з релігійною конфесією ворожої до України держави не те, що виглядає, а є по суті антипатріотичною. Саме цій конфесії нинішньою владою щедро роздається міська земля. Невже у тих . хто нині при владі є надія на бевідповідальність і безкарність за такі дії?

А найбільша прикрість полягає в тому, що міський голова навертає мешканців Новомиколаївки і всього міста до чужої церкви.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s