Потрібний Український Храм на фортечних валах!

Висловлю свою думку щодо храму на Фортечних валах. Я особисто знаю багато людей, які перестали ходити до московського патріархату з початком війни. Але української церкви КП у центрі Кропивницького немає, треба їхати аж на Завадівку. Всі старовинні храми позахоплювані кирило-путінськими пропагандистами від релігії, і поки що викурити їх звідти законним шляхом не вдається!
Вважаю правильним спорудження Храму КП на місці зруйнованого колись радянською владою собору. На тому місці зараз стоїть пам’ятний хрест про те, що там споконвіку з сотню років стояв Храм, і це є намоленим місцем, воно обране не випадково!
По-перше, повставати зараз проти відбудови церкви — це водночас підігравати МП, які планували там звести церкву імені св. Єлисавети, щоб мати ще один майданчик для агітації за Єлисаветград (і зроблять це, якщо ми їм поступимося)! так як зробили біля Ангела!
По-друге, Храм на валах не будується, а саме ВІДБУДОВУЄТЬСЯ! Тому, хто виступає проти, той продовжує ганебну справу комуно-більшовицьких окупантів, що нищили церкви і духовність!
По-третє, хтось там написав, що в нас у місті досить багато храмів. То щоб ви знали — їх у нас нікчемно мало. Для порівняння, у містечку, скажімо, Бережани на Тернопільщині, де мешкає 20 тис. населення храмів більше, ніж у понад 200- тисячному м.Кропивницькому. то звідки ж візьметься тут духовність?!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s