Чужого горя не буває

 

Стихія, пожежа, техногенні катастрофи – завжди лихо.  Вона звалюється зненацька і потребує часу, коштів, нервів та здоров’я, щоб прийти до попередньої точки обліку. Пожежа серед ночі сталася у Кропивницькому, по вулиці Володимирській сталася зненацька. Спочатку  тліло, а потім задимилося і запалало. Пожежникам було багато роботи, а господарям тепер багато ремонту.  В час коли кінці з кінцями зводяться за рахунок додаткових підробітків та субсидій, ремонт ще одне лихо. У скруті мало хто через брак коштів страхує житло.

Ця пожежа на Новомиколаївці, на щастя обійшлася без жертв. Хазяйка помешкання разом з донькою перебувала в гостях,  через цю випадковість не постраждала. Батько, який мешкає на сусідній вулиці, шукав доньку з онукою всюди, але від серця йому відлягло, коли переконався , що на згарищі немає їх слідів.

А тим часом відповідні служби навіть акту не склали про причини та факт пожежі. А без цих паперів і допомогу у державі через депутатів шукати годі. А родині погорільців знову робити ремонт, знову тягнутися з останньої копійки.  На допомогу в біді прийшли небайдужі. Серед них і представники місцевого осередку партії «Батьківщина». Кандидати в депутати міської ради від цієї партії  Гліб Підковський та Олксандр Крившенко завітали до свої виборців з матеріальною допомогою. Допомога в біді та вміння підставляти плече в скрутній ситуації гарна риса.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s