На “Новоукраїнський хліб” невідомі “поклали око”

На "Новоукраїнський хліб" невідомі "поклали око"

Нагадуємо, що 1-го червня у міській раді Кропивницького відбулась комісія з демонтажу тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності. До порядку денного було включено 7 питань щодо демонтажу торгівельних павільйонів “Новоукраїнського хліба” ФОП Б.Пасічник.
Після того, як до МАФу “Новоукраїнського хліба”, що на Центральному ринку, завітала спецінспекція та начальник управління по розвитку торгівлі невдовзі павільйон зачинився.
Декілька днів тому кореспондент “Трибуни” проходив повз вище зазначеного МАФу і побачив, що хтось “кинув оком” на цей кіоск, адже мало того що він уже був зачинений, так ще й зробили в ньому дірку.
P1018086 800x600
На численні звернення мешканців стосовно минулої статті про викорінення “Новоукраїнський хліба” із міста, ми зв’язалися із орендарем даного МАФу Борисем Пасічником, який у свою чергу прокоментував:
 “На цьому кіоску невідомі пообдирали плівку та пробили внизу дірку. Відкривати цей павільйон мені заборонив власник самого кіоску, так як мені не надають дозволу в управлінні торгівлі. Мені в черговий раз відмовляють”.
За словами орендаря відомо, що відмова йде по дислокації.
Начальник спецінспекції Андрій Максюта наглосив на тому, що з його сторони претензій до “Новоукраїнського хліба” немає взагалі, окрім як відсутності сміттєвого контейнера. На що орендар МАФу пообіцяв виправитись.
Як стало відомо журналісту “Трибуни” Борис Пасічник звертався на “гарячу лінію” до начальника управління по розвитку торгівлі Сергія Горбовського і він сказав, що не має ніяких претензій до надання документів.
“То чому ж я ніяк не можу отримати відповідні дозвільні документи?”, – запитується орендар Борис.
Проте відповіді на це питання схоже що немає.
За його словами, на його місце претендує уже інший підприємець.
Скільки ж буде продовжуватись свавілля чиновників у сторону власників малого бізнесу? Схоже, що на сьогодні це риторичне питання.
Кропивничани уже запропонували дати хабара чиновникам, аби вони відкрили “Новоукраїнський хліб”, який є найдешевшим у місті. Та хіба лише таким чином можна вирішити цю ситуацію?
Також, слід звернути увагу, що “око поклали” уже і на кіоск “Новоукраїнський хліб”, який знаходиться у районі “Типографії”, адже того ж самого власника змушують з’їжджати уже і звідти.
Як бачимо, схоже на те, що Борис Пасічник перейшов комусь дорогу або ж не так усміхнувся, якщо поступово у Кропивницькому починають руйнувати його малий бізнес. Уже із жахом залишається чекати, який його МАФ буде наступним.
Доречно було б згадати про те, що днями у центрі міста з’явилось 7 МАФів.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s