«УСПІШНА КРАЇНА» ЗАКЛИКАЄ ПРИЄДНАТИСЯ ДО АНТИТАРИФНОГО ФЛЕШМОБУ

На Кіровоградщині знову підвищують тарифи. Так нещодавно ОКВП «Дніпро – Кіровоград» внесло пропозицію до Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, підвищити тариф на водопостачання та водовідведення до захмарних 21,40 за 1 куб/ м. І вже 19 червня 2017 року, рішення НКРЕКП вступить у силу.

А з 1 червня 2017 року, poздpiбнa цiнa гaзу для пoбутoвих cпoживaчiв пpиpoднoгo гaзу ДП «Центpгaз» cтaнoвитиме 6,9579 гpн. зa 1 куб. м. Пiдcтaвoю для підвищення cтaла пocтaнoвa Кaбiнету Мiнicтpiв Укpaїни вiд 22.03.2017 №187.  Пpи вiдcутнocтi лiчильникa гaзу poзмip плaти зa гaз з 1 чеpвня 2017 poку становить 49,40 грн. за 1 особу при користуванні лише газовою плитою та 97,41 грн. за 1 особу при користуванні газовою плитою і газовою колонкою. Тapиф зpic мaйже нa 8 кoпiйoк. Пoпеpеднiй cтaнoвив 6,879 гpн/м3 (з ПДВ). Вiн дiяв з 1 тpaвня 2016-гo пo 31 тpaвня 2017 poку.

До громадської приймальні «Успішної країни» в Кіровоградській області звертаються небайдужі громадяни з проханням допомогти зупинити антинародні рішення посадовців щодо тарифів. Юрист «Успішної варти» разом з активістами вже звернулись за поясненнями до комунальних підприємств, з метою роз’яснити економічну обґрунтованість даних рішень. В партії «Успішна країна» наголошують, що такі рішення повинні прийматись публічно, щоб громада розуміла і бачила, з чим ці дії пов’язані.

Найбільше обурені даними рішеннями мешканці Світловодщини Кіровоградської області. Вони готуються вийти на акцію протесту. І вже попросили підтримки у партії. Якщо влада не припинить «по-тихому» грабувати народ, народного терпіння вистачить не надовго. Головною вимогою жителів Олександрійщини, Світловодщини, Знам’янки та Кропивницького  на сьогодні є повернення у власність громади міських водоканалів. Люди не погоджуються, що всі рішення приймаються спочатку в Києві, НКРЕКП, а потім з позитивного погодження Обласної ради. Але без згоди місцевих громад.

«Цей флеш-моб, як попередження до влади. Ми звертаємось до них з конкретним посилом, щоб вони зупинились, а то вже попросту нас вбивають», – діляться жителі Світловодщини.

В партії Олександра Клименка  підтримують жителів Кіровоградщини і впевнені, що підстав для підвищення тарифів немає. Адже нещодавні опитування українців показали, що у 60% громадян погіршилось матеріальне становище, і вони не в силах сплачувати комунальні послуги по рахункам. Українці не винні в тому,  що влада не запитує їхньої думки, коли таємно домовляється з МВФ про абонплату за газ, про підвищення тарифів на опалення і воду тощо. Варто дослухатись до українців і припинити тарифний геноцид.

Підписуйся на “Успішна країна” в Telegram та Viber.​ Разом зможемо більше!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s