Міський голова захаращує місто торгівельними павільйонами “Ятрань”

Міський голова захаращує місто торгівельними павільйонами "Ятрань"

Перша посадова особа Андрій Райкович власноруч видав паспорти прив’язки своєму ж м’ясокомбінату “Ятрань” без договорів оренди на землю.
 
Нагадуємо, що група депутатів віднайшли паспорти прив’язків МАФів, які за депутатським зверненням депутата Олександра Цертія не надавали, констатуючи це тим, що депутат перевищує свої обов’язки, пише кореспондент “Трибуни”.
За цими паспортами прив’язки з’ясувалось, що наш міський голова сам собі виписав дозволи на встановлення 9-ти торгівельних павільйонів, які не мають документів оренди землі. При цьому ж відмовляє у встановленні МАФів комерційному директору ТМ “Черняхівський м’ясокомбінат” та генеральному директору Віталію Іванюку ТОВ “Соколівський м’ясокомбінат”. Ситуація схожа на те, що Андрій Райкович відмовляє їм у встановленні торгівельних павільйонів лише через те, що бачить у них потенційних конкурентів.
Мало того, що очільник міста встановлює нові МАФи біля старих, так він ще й залишає старі тогрівельні павільйони на своїх місцях. Таким чином виходить, що у місті в деяких місцях​ стоять два МАФи “Ятрань” разом, де один служить для складу, а інший для торгівлі.
1234
Андрій Павлович власноруч намагається захаращити наше місто своїми ж торговельними павільйонами. Прикладом цього є встановлення МАФу у центральному сквері.
скверсквер 1сквер1P1017103
Замість того, щоб почати прибирати власні торгівельні павільйони у місті і таким чином показати приклад для інших, Андрій Райкович встановлює їх ще більше, при цьому без встановлення документів на землю. Отже виходить, що податки з оренди землі не сплачуються.
Наступним прикладом є встановлення МАФу на перехресті вулиць Героїв України та Соборна, що біля “Критого ринку”.
герое укргерое укр 1критий8
Мало того, що один МАФ “Ятрань” там уже розміщений (площа 10 кв метрів), який і так заважає перехожим, так Андрій Павлович  планує встановити ще один павільйон “Ятрань”, але  уже з більшою площею у 30 кв метрів.
Щоб навести порядок у місті, впершу чергу треба починати із себе. Коли встановлюється “Ятрань”, то поруч починають з’являтися й інші торгівельні павільйони. А таким чином порядок у місті ми ніколи не наведемо. Прикладом появи МАФів як грибів після дощу є приклад встановлення їх на площі Богдана Хмельницького, а саме по вулиці Островського. Така ситуація схожа на попередню, де МАФ площею у 10 кв метрів також замалий для очільник міста і він вирішує встановити павільйон у 30 кв метрів.
островська 1
 островська 2
островська 3остров
Та найбільш вражаючим є те, що міський голова встановив також поруч два МАФи “Ятрань” біля дитячої обласної лікарні. Перед його магазинами стоять загородки, щоб машини не могли паркуватися. Батьки з дітьми приїжджають лікуватися, а машину залишити елементарно немає де. Для ремонту лікарні виділяли бюджетні кошти, а припаркуватися біля лікарні немає де, адже Андрій Райкович встановив фішки біля магазину “Ятрань” навпроти лікарні.
 лікарня
Наступний МАФ “Ятрань”, який Андрій Райкович збирається встановити розташований по вулиці Валерія Гончаренка площею 30 кв метрів.
гончаренка
Із вище зазначених паспортів прив’язки помітно, що ці торгівельні павільйони встановлювалися у кінці 2016-на початку 2017 років, в той час, коли міський голова саме обіцяв нам звернути велику увагу МАФам і не надавати дозволи.
Як гарно міський голова Андрій Райкович обіцяв кропивничанам боротися із незаконними МАФами і як нахабно встановлює їх по місті. Та хіба ж за такий порядок віддавали свої голоси містяни у адрес міського голови? Замість того, щоб завойовувати довіру жителів Кропивницького, Андрій Райкович робить все з точністю навпаки.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s