Кропивницькі депутати викрили правду про торгівельні павільйони

Кропивницькі депутати викрили правду про торгівельні павільйони

Сьогодні​, 11 травня, група депутатів демократичних сил міської ради на власні очі побачили частину паспортів прив’язки МАФів у місті.

Останнім часом в Кропивницькому з’являється багато МАФів, що викликають масові акції протесту у містян, пише кореспондент “Трибуни”.

“Я два тижні тому відправив депутатське звернення до містобудування та архітектури, щоб вони надали документи прив’язки МАФів. Але мені надали відмову і сказали що я перевищую свої повноваження. Але ми, депутати міської ради, не змирилися з цим. Ми зайшли до кабінету і взяли цю документацію. Нам цікаво, які документи надавалися для монтажу павільйонів. Щодня з’являються нові МАФи і це викликає велике обурення у містян”, – зазначив депутат міської ради Олександр Цертій ( ВО “Батьківщина”).

Варто згадати про “війну”, яка відбувалась між керуючою магазину АТБ на вулиці Попова Діаною Сіраканян та Дмитром Овчінніковим, який забажав побудувати торгівельний павільйон на території парковки АТБ. Згідно документації, яку побачили депутати, стало зрозуміло, що у встановлені даного МАФу Дмитру Овчіннікову відмовили. Але попри це, він наголошував на тому, що дозвіл у нього є. Отже виходить, що цей документ у нього “липовий”.

Також, під час перегляду паспортів прив’язки МАФів стало очевидно, що ПРАТ “Ятрань”, власником якого є саме міський голова Андрій Райкович, отримав дозвіл на встановлення 9-ти МАФів при цьому без оформлення належним чином земельних ділянок.

Проте і на цьому все не закінчується. Наступне, що здивувало це те, що замовникам малих архітектурних спорудах, яким за документацією відмовили у монтажу, наразі стоять у місті без будь-яких дозвільних документів.

Тепер стає зрозуміло, чому на прохання депутатів надати документи прив’язки МАФів, їм відмовили. Отже виходить, що у нашому місті можна ставити власний торгівельний павільйон там, де заманеться. Достатньо лише наявності добрих відносин з міським головою

При цьому Андрій Райкович запевняв містян, що буде боротися з МАФами у місті і не допустить появі нових торгівельних павільйонів. Але попри свої обіцянки, з’ясувалося, що розглянуті депутатами дозвільні паспорти прив’язки МАФів “свіжі”, а саме кінця 2016 – 2017 років, коли посаду секретаря міської ради отримав Андрій Табалов та була утворена нова більшість в Кіровоградській міській раді, в яку ввійшли “Наш край”, “Рідне місто”, “Опозиційний блок” та “УКРОП”.

http://tribuna.kr.ua/vlada/kropyvnytski-deputaty-vykryly-pravdu-pro-torhivelni-paviliony.html

 

Автор 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s