Обмінний курс мера

Обмінний курс мера

Останнім часом МАФи у Кропивницькому з’являються як гриби після дощу. І це попри те, що міський голова Андрій Райкович помпезно оголосив війну подібним конструкціям.
Ще на початку цього місяця виникли гострі суперечки щодо монтажу малих архітектурних форм на вулиці Космонавта Попова. Підписи на дозвіл щодо монтажу споруд на зазначеній вулиці ставив головний архітектор міста Вадим Мездрін, який не відповідав на дзвінки і не надавав жодних коментарів стосовно незаконного встановлення торгівельного павільйону. І ось, незважаючи на відсутність дозвільної документації, на кінець місяця МАФи продовжують поширюватися містом.
Нам стало відомо, що власником нових МАФів є все той же депутат від партії “Солідарність” Андрій Кролевець. Не випадковістю є те, що попередні незаконно встановлені конструкції по вулиці Космонавта Попова були також його. Нагадаємо, що за отриманою інформацією, по місту надали дозвіл на встановлення понад 30 таких МАФів. Схоже на те, що депутат міської ради Андрій Кролевець має “зелене світло” від міського голови Андрія Райковича на встановлення незаконних торгівельних павільйонів.
Серед громади міста уже ходять жарти стосовно депутатів міськради Андрія Кролівця та Сергія Кріпака, які отримали номерні прізвиська “21-ий” та “22-ий”. Такі прізвиська їм дали через те, що для голосування на сесії міської ради потрібно 22 депутати. Виглядає це так, ніби міський голова розплатився, щоб в нього був 21-ий та 22-ий депутати для голосування. Це наштовхує на думку, що міського голову ніби-то “шантажують” щоб отримати наступне: або вище зазначені депутати будуть мати торгівельні павільйони, або ж міський голова не матиме кворуму для голосування. Як ми бачимо, Андрій Павлович з легкістю іде на ці “поступки”.
Якщо раніше міський голова на кожній апаратній нараді піднімав питання про демонтаж незаконних МАФів, то зараз ці питання взагалі не підіймаються та не обговорюються.
Постає питання, чим ще міський голова буде розраховуватися з тими малочисельними депутатами, які залишилися в його команді і чи довго будуть спостерігати правоохоронні органи за подібними незаконними діями? Бо якщо таким незаконним шляхом буде “розвиватися” наше місто, то воно швидко перетвориться на суцільний базар з різноманітними “наливайками”.
Звертаємо увагу, що біля дитячої обласної лікарні стоять два мафи нашого міського голови, який обіцяв їх демонтувати. Але ці МАФи стоять по сьогоднішній день і перешкоджають паркуванню автомобілів, і так по всьому місті. До того ж, по місту також розташовані МАФи “Формула смаку”, які раніше знаходились у власності, співучасника Андрія Павловича, Андрія Табалова секретаря міської ради. Схоже, що міський голова на власному прикладі продемонстрував, що демонтувати подібні торгівельні павільйони не збирається. Так якщо міському голові та секретарю міської ради можна встановлювати торгівельні павільйони, то чому пересічним жителям міста ні? У такому випадку нехай усі охочі встановлять МАФи і таким чином разом зробимо бразильські нетрі в нашому місті.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s