Трибуни стадіону «АРЗ» готові для зйомок фільму жахів. І це не Чорнобиль – це Кіровоград

Кореспондент «OCA.news» відвідав стадіон «АРЗ» (той самий, що на Новомиколаївці і який трохи більше п’яти років тому обласна влада дозволила приватизувати ВАТ «Ятрань») і переконався, що там «хазяйнують» не дуже добре.
А його так хотіли взяти у користування, потім з не меншим бажанням хотіли викупити.. Обіцяли «золоті гори».
Ще 20 квітня 2007 року газета «Україна-центр» опублікувала матеріал під назвою «Неспортивная игра», який містив інтерв’ю з А.Райковичем. В ньому керівник м’ясокомбінату розповідав, що на сесії обласної ради, його підприємству ВАТ «Ятрань» було відмовлено у придбанні стадіону АРЗ.
« — Не будучи собственником объекта, вы уже вложили в него определенные средства…
— История этого объекта такова: четыре года назад для того, чтобы поддержать массовое физкультурное движение в Кировограде, не дать полностью разрушить спортивные сооружения стадиона, и в связи с тем, что завод АРЗ не имел необходимых финансовых ресурсов, через Минобороны был решен вопрос о передаче объекта в областную коммунальную собственность…», — з інтерв’ю з А.Райковичем.

А ось ще пряма мова Райковича з цього ж інтерв’ю:
«Наше предприятие внесло определенные средства на содержание комплекса, на приведение его в нормальное состояние. «Определенные» — это почти 500 тысяч гривен! Подсеяны травяные газоны, приобретена специальная техника, осуществлен ремонт водопровода, восстановлен забор по периметру, обустроены волейбольное поле, теннисные корты…».
Пройшов час, і 18 серпня 2010 року Кіровоградська обласна рада своїм рішенням №936 дозволила «Ятрані» приватизувати стадіон «АРЗ». Даним рішенням було передбачено збереження профілю об’єкта і вклад підприємством «Ятрань» в його реконструкцію більше 7 мільйонів гривень.
За станом на сьогоднішній день об’єкт офіційно знаходиться у комунальній власності. Тобто – фактично його взяли у користування, а юридично не завершили документальні дії. А поки трибуни чекають реконструкції — на полі стадіону, час від часу, проводяться виставки собак.

Дивіться фото від «OCA.news».

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s