Гаражна справа: листування до нестями

Гаражна справа: листування до нестями

Під вікнами бляшаними гаражами створили якусь металізовану пустку, а подвір’я і прибудинкову територію з іншого боку оточили двома автостоянками… Потім додався металевий контейнер. Герой фільму за твором Булгакова, мабуть, би вигукнув: «Замурували демони!!!».

А в славному місті Кропивницькому, куди не звернешся, звідусіль відпишуться витіюватими листами. Направлять до іншої інстанції, і так по замкненому колу. Інший герой іншого твору подумки про себе сказав би: «Навчили писати на свою голову… Краще сиділи б по селах та коровам хвости заплітали…»

Мешканці багатоповерхівок сигналізують про засилля гаражів навколо. Але і зараз картина така, як і рік чи два тому. Будинок по вулиці Кропивницького, 12 з усіх боків «естетично» оточений гаражами та автостоянками. Терпець мешканцям уривається давно, але поява морського контейнера стала поштовхом до антигаражного руху. Контейнер зі скандалом прибрали, ─ з листуванням, протоколами поліції, що не побачила нічого кримінального, та спецінспекції з благоустрою. Долучали до справи й архітекторів, які просто відписалися, що встановлення бляшанок ─ не їх справа.

Після того знесення контейнера «невідомої» людини громадськість перейшла в наступ на гаражі. Саме вони створюють з вікон неєвропейський пейзаж металевих нетрищ. Гаражі якось, вибачте за вишуканість виразу, туляться до паркану автостоянки по-жлобськи без дизайнерського проекту. Земля під ними, судячи з листування з міською владою, захоплена, а шукати власників гаражів у коридорах влади ніхто не хоче. А от якби влада спромоглася та оголосила про їх знесення, то прояснення настало б одразу. Господарі бляшанок прибігли б самі. Можливо, місто заробило б ще і на штрафах за самозахоплення землі.

Картина з гаражами дуже типова, бо гаражі «лагідно» оточили і сусідні будинки. Вони, як гриби після дощу, повиростали навіть на подвір’ї поруч із дитячим майданчиком. У міській раді на листи громадян відповіли чітко і стримано – інформації про виділення землі під гаражі не маємо! Але гаражі є, і заявникам з паличками дають слово з трибуни сесії міської ради. І без кворуму відповідна комісія обговорює такі питання.

Листування з різними установами мешканцями згаданого двору ведеться вже майже півроку. Державні чиновники здебільшого відписуються. Але втручання спецінспекції з благоустрою та поліції мали позитивні наслідки. Були публікації в небайдужих ЗМІ, і саме тому, здається, що всім миром можна навести лад у місті. Та от міська рада, чомусь і досі роздає землю під гаражі, де завгодно і кому як зручно, забуваючи про наявність у місті гаражних кооперативів. Чому так робиться, можна лише здогадуватись…

Автор 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s