Прем’єр-міністр України не схвалив “марафет” нашого міста до його візиту

Прем'єр-міністр України не схвалив "марафет" нашого міста до його візиту

Нагадаємо, що завтра, 13 квітня, до нашого міста з робочим візитом завітає Прем’єр-міністр України Володимир
Гройсман.

Саме тому вулиці міста за можливим маршрутом Володимира Гройсмана почали сьогодні активно приводити до ладу, а будівлю Укрпошти та лікарню міста, куди він завітає почали повністю вимивати та фарбувати, пише кореспондент “Трибуни”.

На ці приготування відреагував у Фейсбуці і сам Володимир Гройсман, де зазначив: “Ну, як викорінити це мислення, що головне – один раз “прогнутися” перед начальством, а не якісно робити свою роботу щодня для людей? Завтра поцікавлюсь, хто давав вказівки наводити “марафет”. Потрібно робити постійно якісну роботу, за яку не буде соромно перед мешканцями міста, а не влаштовувати “імітацію роботи за день!”.

Нещодавно, коли міський голова Андрій Райкович проїждав нашим містом до кінцевої зупинки тролейбусів “Лісопаркової” він повністю розкритикував роботу комунальних підприємств і зазначив:

“Соромно було дивитися на урни, які переповнені недопалками. Йде міський голова. Ще з партійних часів знали, що коли секретар райкому йде, слід навести порядок на зупинці, бордюрчик підправити, сміття прибрати”.

З вище зазначеного, стає цілком зрозуміло хто саме дав вказівку наводити “марафет” у місті перед приїздом Прем’єр-міністра України.

Підготовка міста до зустрічі з Володимиром Гройсманом викликали жваве обговорення у соціальних мережах. Люди пропонують, для того щоб уникнути таких “марафетів” зі своїми візитами до міста потрібно з’являтися неочікувано, а не попереджати заздалегідь. Інші взагалі зазначили, що треба змінити очільника міста, щоб викорінити звичку підлабузництва до вищого керівництва, яке було в моді за радянських часів і за якими так сумує Андрій Райкович.

Автор 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s