КІРОВОГРАДСЬКІ РАДИКАЛИ ВИМАГАЮТЬ ПРИПИНИТИ ГЕНОЦИД. ФОТО. ВІДЕО

Депутати Кіровоградської обласної та міської рад вимагають припинити геноцид українського народу. Основна їх вимога – скасувати рішення НКРЕКП, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання.

ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України, Кабінету Міністрів, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Генеральної прокуратури України, Національного агентства з питань запобігання корупції

Олігархи, перейшовши межу здорового глузду, накинули на українців черговий тарифний зашморг у вигляді абонплати за газ. З 1 квітня 2017 року споживачі будуть вимушені платити щомісяця абонентську плату за підключення до системи газопостачання незалежно від фактичного обсягу споживання газу.

28 березня 2017 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила рішення про затвердження за новою методологією тарифів на послуги розподілу природного газу для газорозподільних підприємств, розрахованих на основі приєднаної потужності. На догоду олігархам Фірташу, Льовочкіну, Бойку це рішення болюче вдарить насамперед по простих громадянах, які і так економно споживають газ.

НКРЕКП хоче вилучити транспортну складову з загального тарифу та ввести окрему обов’язкову абонентську плату ще й за роздутим тарифом. Інакше кажучи, кожна сім’я, НЕЗАЛЕЖНО ВІД СПОЖИВАННЯ, повинна буде додатково до і так завищених газових тарифів в середньому сплатити ще 92 грн/міс. або 1 100 грн по року, а то й ще в рази більше (!) в кишені приватних облгазів, що належать олігархам! Найбільше постраждають ті абоненти, які сезонно користуються газом – наприклад, використовують його тільки влітку на дачі.

Також, постраждають ті люди, які мало споживають газу, не мають лічильників і мають велику кількість зареєстрованих на своїй житлоплощі. У них плата може зрости у півтора або й більше разів. При цьому субсидії на сплату цих нових поборів не передбачені!! При цьому самі облгази жодної копійки не платять за користування державними та комунальними газопроводами, а з людей хочуть здирати останні копійки, навіть якщо ті не споживають газу взагалі.

Вважаємо, що рішення НКРЕКП, ухвалене 28 березня 2017 року, є необґрунтованим та незаконним, з таких причин:

1. не відповідає нормам українського законодавства;

2. перед його ухваленням не проведено жодних громадських обговорень та експертних заходів з цього питання;

3. не проведена необхідна попередня аналітична робота з визначення доцільності та ефективності цього нововведення;

4. не враховані складові та тенденції сучасного ринку природного газу;

5. пропонується застосування подвійного платіжного навантаження на кінцевого споживача на вже сплачені цим споживачем газові мережі (які попередньо сплачені та передані на баланс облгазам);

6. не визначено призначення та класифікація вищезазначеного стягнення зі споживача та його подальшого використання (на що стягується ця сума).

Фактично, це свідчить про те, що уряд Гройсмана вкотре став на захист не українського народу, а купки олігархів. Підраховано, що в першу чергу від введення абонплати за газ виграють власники газорозподільних компаній. 70% цього бізнесу контролює олігарх Фірташ з партнерами та компанії російських олігархів.

Лише, у 2017 році від абонплати облгази отримають додатково біля 24 мільярди гривень. Дії членів НКРЕКП, які ухвалили вищевказане рішення від 28.03.2017 можуть підпадати під склад кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України – Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб.

Виходячи з наведеної інформації, фракція Радикальної партії Олега Ляшка у ____________ раді пропонує ухвалити рішення про звернення депутатів Кіровоградської обласної та міської рад до Президента України ПОРОШЕНКА П.О., Прем’єр-міністра України ГРОЙСМАНА В.Б., Голови НКРЕКП ВОВКА Д.В., Генерального прокурора України Луценку Ю.В., Голови НАБУ Ситника А.С з наступними вимогами,.:

1) скасувати грабіжницьке і необґрунтоване рішення НКРЕКП від 28 березня 2017 року, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання.

2) До Президента України – винести указ про звільнення членів НКРЕКП, які прийняли незаконне “рішення про абонплату” від 28.03.2017.

3) провести новий відкритий конкурсний відбір на зайняття посад членів НКРЕКП згідно чинного законодавства.

4) до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг – оприлюднити методики розрахунків та обґрунтування існуючих тарифів на послуги з газопостачання населенню; розглянути можливість зниження ціни на газ для споживачів.

5) до Генеральної прокуратури України та Національного агентства з питань запобігання корупції – провести всебічне розслідування на предмет ухвалення незаконного рішення посадовцями НКРЕКП та винести відповідні процесуальні рішення.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s