Хто в Кропивницькому оберігає вулицю Леніна?

Хто в Кропивницькому оберігає вулицю Леніна?

Закон про декомунізацію повинен був бути впровадженим через півроку після його підписання.

Ця дата припала на середину листопада 2015 року. Та ціла низка вулиць отримала свої назви у квітні 2016-го, а деякі навіть пізніше. Частина вулиці Леніна має «давню і славну» історію. До 1917 року такої вулиці у природі та у місті не існувало. Але за радянської доби ця назва у відрізку від парку Ковалівського до степу за Великою Балкою поєднала дві дореволюційні вулиці – Дворцову та Верхньо-Донську. Перша закінчувалася на перетині з Великою Перспективною, а друга з того перетину «мандрувала у степ».
За часів влади донецьких регіоналів прихильники всього історичного знову цю вулицю розбили не по-історичному, але на дві частини. Дворцова цього разу закінчувалася вже на перехресті з вулицею Кропивницького, а далі залишалася вулиця Леніна зі своїми комуністичними табличками на будинках. При останньому перейменуванні Дворцову все-таки залишили в історичних рамках до вулиці Великої Перспективної, а інша частина стала вулицею Архітектора Паученка. Та якби ж то!
В місті виявляється існує сайт rename.kr.ua, що розповідає про перейменування вулиць за останні роки. І от саме з нього можна дізнатися, що вулиця Архітектора Паученка обмежена відрізком від вулиці Великої Перспективної до вулиці Кропивницького. А що далі? Хтось такий, що зберігає дома партквиток червоного кольору, і досі зберіг для прийдешніх поколінь вулицю Леніна у місті Кропивницькому. Хто ця особа та як недогледіли такий комуністичний ляпсус буде рано чи пізно з’ясовано. Але на сьогодні маємо, що маємо, бо сайт склали з наявних рішень міської влади з тою «мудрою приміткою» – «до вулиці Кропивницького». Тож поняття про агентів всесвітнього комуністичного руху для Кропивницького є і досі актуальним! То варто у не відмінений день солідарності трудящих вийти на вулиці з гаслом – «Трудівники Кропивницького! Всі на відлови перефарбованих комуняк та на знищення їх підпілля!»

 

Автор 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s