На Фортечних валах може з’явитися храм Української Православної Церкви Київського Патріархату

У Кропивницькому, на Фортечних валах незабаром можуть збудувати Українську Православну Церкву Київського Патріархату. Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Олександр Горбунов.

За його словами, уже знайшлася земельна ділянка, яку один із підприємців міста готовий передати для зведення храму.

Також сьогодні до Кропивницького приїжджав Заслужений архітектор України, почесний будівельник України, діючий член Української Академії Архітектури Павло Георгійович Чечельницький, який готовий запропонувати проект церкви.

Багато було розмов та емоцій, які пов’язані з історичним минулим нашого міста. Один із моментів, який міг об’єднувати всіх, хто жив у фортеці та за її межами – була церква Cвятої Трійці. На сьогоднішній день, ідея реставрації історичного центру, навколо якого і почалося наше місто, вже давно літає у повітрі. Настав час! Я багато років вивчаю, обговорюю та піднімаю це питання на різних рівнях, зустрічаюся зі спеціалістами, які вже пропонували проекти реконструкції фортеці. А починати цей процес потрібно з храму. Вже знайшлася земельна ділянка, яку один із підприємців міста готовий передати Українській Православній Церкві Київського Патріархату, яка знаходиться саме на території колишньої фортеці. Сьогодні на запрошення Єпископа Кропивницького і Голованівського Марка, до Кропивницького завітав Заслужений архітектор України, почесний будівельник України, діючий член Української Академії Архітектури Павло Георгійович Чечельницький, який готовий запропонувати проект церкви. Впевнений, завдяки спільним зусиллям з небайдужою громадою та з Божим благословенням у нас все вийде!
Дякую всім, хто був поруч! Рухаємось далі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s