МЕШКАНЦІ КРОПИВНИЦЬКОГО ПОГРОЖУЮТЬ ЖЕО РОЗІРВАННЯМ ДОГОВОРІВ

8382-675x455-1

У Кропивницькому знову загострився конфлікт між жителями і керівництвом житлово-експлуатаційною організації.

ЯК МИ НЕЩОДАВНО ПОВІДОМЛЯЛИ, МЕШКАНЦІ МІКРОРАЙОНІВ ПОПОВА, ЖАДОВА ТА 101 РОЗПОЧАЛИ ЗБІР ПІДПИСІВ, ЩОДО БЕЗДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКА ЖЕО № 4 ЛЮДМИЛИ ЗАПОРОЖЕЦЬ.
За словами громадян, кожен другий мешканець будинків, підпорядкованих цьому ЖЕО, неодноразово стикався з ситуацією, коли його працівники або відверто хамили, або взагалі відмовлялися виконувати свої функціональні обов’язки. Кропивничани, неодноразово не тільки просили, а навіть вимагали вирішити проблеми зі сміттям, відремонтувати водостічні труби, довести до ладу жахливу каналізацію, освітлення у під’їздах та підвалах…
І це далеко не весь перелік проблемних питань.
Жителі обурюються, адже за послуги ЖЕО справно платять щомісяця, але там свою роботу не тільки не виконують, а навіть і не збираються.

«Кому і куди тоді йдуть наші гроші. Чи працівники установи, взагалі, не усвідомлюють відповідальності за скоєне, чи, навпаки, не зроблене. Чи довго буде тривати така безкарність?» – питають люди мікрорайонів.

Надаємо можливість прослухати аудіозапис розмови з керуючим ОСББ, що на 101-му мікрорайоні. Нещодавно, мешканці цих двох будинків втекли від скандального ЖЕО №4 і ні капельки про це не шкодують. Навіть тепер, коли мають деякі проблеми, вони знають точно за що платять кошти!

Аудіопрогравач

Та терпець у невдоволених мешканців все ж зірвався і вони виявили бажання відстоювати свої інтереси і діяти радикально.
А тому, спочатку почали писати офіційні запити начальнику ЖЕО. Адже, за Законом України «Про звернення громадян» відповідачі зобов’язані розглядати будь-які звернення, що надійшли на їхню адресу, і по можливості вирішити їх. Якщо поставлене в зверненні питання не належить до компетенції органу, посадова особа зобов’язана передати звернення громадянина тому органу влади, до чиєї компетенції відноситься його рішення. ….Та у ЖЕО №4, навіть, таку елементарну процедуру не виконали. Людей знову проігнорували…

Тому, мешканці знову звернулись до Закону. А саме, до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», де чітко прописано, що ЖЕО зобов’язані:

  • своєчасно забезпечувати надання житлово-комунальних послуг належної якості;
    здійснювати контроль за технічним станом інженерного обладнання будинків, квартир і приміщень;
  • своєчасно проводити підготовку будинку і його технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період;
  • розглядати у визначений законодавством термін претензії та скарги споживачів і проводити відповідні перерахунки розміру плати за житлово-комунальні послуги в разі їхнього ненадання;

І якщо громадян не влаштовує якість послуг, що надаються комунальною структурою, то вона повинна компенсувати повну або часткову вартість послуги.

Спираючись на це, після збору підписів, мешканці мікрорайонів збираються підготувати акти-претензії, в яких зазначать строки, види і показники порушень. Далі складений акт покажуть в ЖЕО. А вже ця структура протягом трьох робочих днів має вирішити питання про перерахунок платежів або надати обґрунтовану письмову відмову в задоволенні претензії. Але, якщо і на це не відреагують — жителі планують подавати позов до прокуратури та суду.
Мешканці багатоквартирних будинків багато років прагнуть змін, а тому, ініціюватимуть створення ОСББ у власних будинках.

Люди більше не вірять в те, що хтось інший вирішить їх проблеми. І тому, після того, як зобовяжуть ЖЕО виконати всі зобовязання – відразу розірвуть свій договір з такою недобросовісною організацією.

Відеопрогравач

00:00
00:52

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s