Громадськість зробила власні розрахунки: Реальна вартість проїзду в Кіровограді – 3,13 грн

imageГромадські активісти обласного центру проаналізували розрахунки тарифу на проїзд, які надали перевізники, та зробили власні розрахунки, спираючись  на постанову Кабміну щодо методології розрахунку тарифу. Про це  у коментарі сайту DOZOR повідомила голова громадської організації «Територія успіху» Інга Дуднік.

«У розрахунках кіровоградських перевізників завищені витрати на пальне. Якщо в середньому по Україні береться коригуючий коефіцієнт витрати пального від 15-16%, то у нас взяли цей коефіцієнт у розмірі 22-26%. Мається на увазі коефіцієнт додаткових витрат пального – обігрів  транспорту у зимовий період, зупинки, зокрема, на світлофорах, тощо», – стверджує Інга Дуднік.

«Також у кіровоградських перевізників суттєво завищені витрати олив. За нормативами, ці витрати мають бути 1,8 літрів, проте у нашому місті ця цифра складає 2,2. Але і це ще не все. Ніхто в обласному центрі не знає про кількість рейсів, яку виконують наші перевізники, тому що вони вказують одну кількість, а виконують меншу. Цей факт ніхто не моніторить: ні влада, ні перевізники», – констатує керівник громадської організації.

«У розрахунках перевізники врахували пасажиропотік не від реальної кількості пасажирів в транспорті, а від кількості сидячих місць. Однак ми знаємо, що у маршрутні таксі не 12 пасажирів, які сидять, а 30, 40 і більше набивається, особливо у години пік», – додає Дуднік.

«Цифра, яку ми вирахували – 3,13 грн за разовий проїзд. Вона взята не зі стелі, а грунтується на наказі міністерства транспорту та зв’язку №171 від 17.11.2009 «Про методику розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», тобто на нормативно-законодавчій базі», – підсумовує громадська активістка.

Нагадаємо, Кіровоградський міськвиконком підвищив вартість проїзду у маршрутках до 4,50 грн. Кіровоградці можуть їздити за старими тарифами до кінця цього тижня. Як у Кіровограді «продавлювали» тариф на проїзд 4,50 грн  – дивіться у відеоматріалі сайту DOZOR.

Як повідомляв DOZOR, у міськраді на обговорення питання підняття тарифів на проїзд не запросили членів виконкому, які, власне, приймають дане рішення.

Фото www.youtube.com

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s