Наступили на горло «власній пісні»?

Картинки по запросу Табалов ы райкович

В Кропивницькому з місяць мусолили тему, як в чергове обібрати городян. Цього разу на нових тарифах за проїзд в міських маршрутках. Громадськість, як завжди протестувала, але не дуже, а перевізники, як завжди розповідали про свою бідність та матеріальні проблеми і дуже «перли буром».  Перший етап завершився,як і раніше всі рази на користь «бідних», тобто перевізників.

Одні задоволені зайвій гривні за кожну поїздку з мешканця міста, а другі незадоволені, що в чергове відривають  від свого  рота у себе і дітей ті гривні на корить  «самих бідних перевізників». Виконком «виважено проголосував»… А чому б і ні, бо розрахунки такі сякі дали нібито, а самим ще все одно тими маршрутками де їздити…

Варто зупинитися і на можливому другому етапі. В соціальних мережах запевняють, що в місті добрі і справедливі депутати на сесії повернуть тариф назад, а то ще зроблять, як Запоріжжі та Сумах проїзд по  3 гривні. Напівреальна фантастика, бо може не вистачити голосів тих депутатів, що як раз і живуть перевезень та субвенцій за них. Але надія, ще якась жевріє. А можливо, якась добра душа ще скаже: « Тут треба юридично…». Та візьме і подасть позов до суду за відміну нових тарифів. Основна маса городян чекатиме на диво чужими руками і нічого не робитиме, бо той на роботі, і протестувати немає коли і як, а інші не вірять в «демократію та силу народу».

Але відкинувши мрії про краще, варто порахувати сімейні втрати. Кожна людина в родині щодня від двох до п’яти разів сідає у маршрутку. Якщо взяти за середню цифру три поїздки, до денна втрата по мінімуму складе три гривні, а щомісяця 90-100 гривень. Хтось  у виконкомі, або з перевізників думає, що сума не страшна. Але це вартість 12 хлібин, або двох кілограмів вареної або найдешевшої напівкопченої ковбаси. Недоїмо трохи ніби по два бутерброди в день,  чи віддамо кожний по стільки в руки перевізникові. І справа не в тому, що вони об’їдяться і з ними щось трапитися. Мабуть не варто їх жаліти, так само як вони не жаліють нас. Варто замислитись, про міського товаровиробника хліба та ковбаси, який щомісяця з кожного «із того  в маршрутці» буде потерпати на умовні, але такі реальні 100 гривень!

То що виходить, що найбільш потерпілі в цій ситуації виробники хліба та ковбаси в Кропивницькому, а саме  міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов, що є головними виробниками хліба та ковбаси в регіоні, «наступили на горло власній пісні»? Невже і їх персонально обдурили «бідні перевізники»? Які ми всі в місті нещасні від тих проблем з пасажироперевезеннями та «перевізників»?  Взагалі-то з мільйоними  статками страждати  від перевізників ще можна. Але якось непристойно, коли одні у інших під одним дахом гроші відбирають… Якщо в моїх суддженях щось не логічно чи економічно необгрунтовано, то можна взяти калькулятор і самим на вскидку все перерахувати…

А ще якось ріже вухо байка про великогабаритні автобуси. Кожного року чуємо що для придбання нових автобусів не лише бракує коштів, але і часу. Що року чуємо, що треба три роки. Якась така «наукова константа» чи час тягнеться як резина до позначки «три роки»..

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s