Їх поєднав святий Валентин   

В нові часи святкуються і нові свята, а серед них День закоханих або День святого Валентина. Але в житті бувають знакові спів падіння. Саме цього дня поєднали своє життя разом тридцять років тому дві зірки кропивницького бомонду журналістка Світлана Орел та письменник Василь Бондар.

В цей святковий день зібралося «вузьке коло» друзів подружжя ювілярів з вітаннями та вшануванням сімейного дива. Тридцять років разом це для наших часів дуже поважний термін, а ще і проміжний підсумок, що поки складається з двох дорослих дітей Устима та Христини.

Назване вище «вузьке коло» є стабільним і неформальним, не облікованим і не обмеженим якоюсь кількістю осіб. Серед нього здебільшого відомі журналісти, письменники, краєзнавці, художники та інші творчі та громадсько активні особистості міста. За традицією в різному складі це неформальне товариство збирається двічі на тиждень. А тут на день традиційної зустрічі випало таке подвійне свято та нагода привітати «тридцятилітніх молодят».  Розглядали «історичні» весільні світлини, читали присвячені подружжю вірші та поринули гуртом у безліч спогадів, про друзів, місто, цікаві події та зустрічі. А ще ювілярам вручили ювілейні знаки. подарунки та квіти та кричали традиційне “Гірко!”.

Оскільки зібрався бомонд то крім віршів, тостів та щирих і  добрих побажань демонстрували слайд-шоу історичних світлин, знімали для історії відео репортаж і влаштували святкову фото-сесію. Одним словом подружжя Бондарів вітали кілька годин, а в пам’яті виринало минули і постаті цікавих людей. Дружнє «вузьке коло» святкувало по повній, і лише не питало, а як вам там в «одній діжці»? Бо слово бондар і прізвище означає майстрів, що діжки роблять, а оскільки в подружжі виключно майстри слова, то цю деталь оминули.

Щасти Вам і надалі! Присутні побажали подружжю ювілярів потроїти термін та й надалі радіти дітям, онукам, друзям та навколишньому світу, поменьше хворіти та нових творчих злетів.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s