Голова Кіровського районного суду відповів на запит «Центральноукраїнського антикорупційного офісу» (ТЕКСТ)

В розпорядженні «Гречки» з’явився інформаційний запит директора ГО «Центральноукраїнський антикорупційний офіс» Андрія Лавруся до Кіровського районного суду м. Кропивницького та відповідь на нього.

petr3

Громадський активіст запитував в суді інформацію про трудовий шлях голови суду Романа Петрова, чи притягувався він до кримінальних або дисциплінарної відповідальності, та про майновий стан того ж таки голови суду.

petrr2

У відповіді Петров не лише відповів на поставлені запитання, а й задав свої запитання Андрію Лаврусю. Наводимо текст у повному обсязі:

petrr1

«На Ваш запит стосовно судді Кіровського районного суду міста Кіровограда Петрова Романа Івановича повідомляю наступне.

Указом Президента України від 21.06.2006 року Петрова Романа Івановича призначено суддею Онуфріївського районного суду Кіровоградської області строком на п’ять років; Указом Президента України від 29.12.2009 року суддю Онуфріївського районного суду Кіровоградської області Петрова Романа Івановича переведено на роботу на посаду судді Кіровського районного суду міста Кіровограда в межах п’ятирічного строку; Постановою Верховної Ради України від 07.07.2011 року суддю Кіровського районного суду міста Кіровограда Петрова Романа Івановича обрано безстроково суддею цього суду; 12.06.2015 року суддю Кіровського районного суду міста Кіровограда Петрова Романа Івановича на підставі статті 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» обрано головою цього суду.

Також повідомляю, що суддя Кіровського районного суду міста Кіровограда Петров Роман Іванович раніше не судимий, до адміністративної та дисциплінарної відповідальності не притягувався, відносно нього не здійснюються кримінальні, адміністративні та дисциплінарні провадження.

На головне питання, яке цікавить Вас, відповідаю, що в січні-лютому 2012 року відносно судді Петрова Романа Івановича через його принципову позицію по ряду кримінальних проваджень тодішнім Управлінням СБУ в Кіровоградській області була сфальсифікована кримінальна справа за ст. 368 КК України, що беззаперечно встановлено судовими рішеннями першої, апеляційної та касаційної інстанції, за наслідками яких суддю Петрова Романа Івановича виправдано у зв’язку з відсутністю події злочину як такої. Факт втручання в діяльність судді Петрова Романа Івановича за наслідками тих подій встановлений Радою суддів України у відповідному рішенні.

Доводжу до Вашого відома, що декларації про майновий стан та доходи судді і членів його родини подаються декларантом до компетентних державних органів і відповідно перевіряються та в подальшому зберігаються даними органами.

Незважаючи на це, надаю Вам згідно запиту копії наявних у судді Кіровського районного суду міста Кіровограда Петрова Романа Івановича декларацій про майновий стан та доходи за 2008-2014 роки.

Одночасно, надаючи відповідь на поставлені в запиті питання і не ховаючись від відповідей, звертаю Вашу увагу на наступне.

Не є таємницею, що суддею Кіровського районного суду міста Кіровограда Петровим Романом Івановичем розглядаються кримінальні провадження до яких прикута увага громадськості, як і не є таємницею Ваше «громадське супроводження» ряду справ, які були та є предметом розгляду різних судів Кіровоградщини, а тому Ваш запит на інформацію стосовно судді Петрова Романа Івановича, без будь-якої мотивації необхідності в ньому, не додає Вам авторитету відкритого громадського діяча.

Вас в інформаційному запиті цікавить службова кар’єра судді Петрова Романа Івановича, його майновий стан та майновий стан членів його сім’ї, при цьому чомусь не цікавлять інші аспекти діяльності Кіровського районного суду міста Кіровограда та його суддів.

Чому б Вам не поцікавиться тим, як вісім суддів із дев’ятнадцяти штатних одиниць суддів Кіровського районного суду міста Кіровограда відправляють правосуддя, одержуючи навантаження справ, яке б мали одержувати дев’ятнадцять суддів. Чому Вас не цікавить, що в Кіровському районному суді міста Кіровограда чотири зали судових засідань на дев’ятнадцять штатних одиниць суддів. Чому Ви не запитуєте про стан фінансування Кіровського районного суду міста Кіровограда, в якому, до речі, станом на 30.01.2017 року закінчились поштові марки для відправлення судової кореспонденції громадянам та установам. Чому поза межами Вашого інтересу перебуває питання матеріально-технічного забезпечення суддів, які відправляють правосуддя в службових кабінетах більш схожих на комори, аніж кабінети для суддів. Чому Вас не обходить, як громадського діяча, середня завантаженість судді Кіровського районного суду міста Кіровограда, який у 2016 році мав більше ніж 1000 справ у своєму провадженні. Чому Ви не запитаєте про те, що пропускний режим до Кіровського районного суду міста Кіровограда забезпечується працівниками апарату суду, а не Національною поліцією України, як того вимагає Закон України «Про судоустрій і статус суддів» та підзаконні нормативні акти прийняті на його виконання. Чому б не поцікавиться Вам, чи оплачуються суддям нашого суду постійні чергування у вихідні та святкові дні, цілодобові чергування в період виборчого процесу, надурочна робота, тощо. Чому б Вам, як голові громадської організації, не запитати про кількість задоволених Кіровським районним судом міста Кіровограда адміністративних позовів громадян, де їх інтереси і законні права порушувались державними інституціями, про кількість розглянутих цивільних та кримінальних справ, про залишки справ у провадженні суддів, про об’єктивні причини призначення суддями справ з порушенням строків розгляду, тощо.

Зрозуміло, що Вас цікавить «сенсація», в тому числі штучно створена, навколо суддів, а не справжнє повсякдення суддів, які в сьогоднішніх умовах недофінансування, кадрового голоду, надмірної завантаженості, відсутності належної охорони приміщення суду та в умовах невмотивованої в більшості випадків громадської критики продовжують відправляти правосуддя на належному рівні, про що свідчить апеляційна та касаційна практика судової статистики Кіровського районного суду міста Кіровограда.

Запитуючи інформацію, яка і так є у відкритому доступі Інтернет мережі, Ви лише відволікаєте від справжньої роботи, покликаної захищати порушені права та інтереси громадян».

“Гречка” і надалі друкуватиме своєрідний діалог між директором ГО та головою суду, якщо листування матиме продовдження.

Докладніше в розділі Голова Кіровського районного суду відповів на запит «Центральноукраїнського антикорупційного офісу» (ТЕКСТ) — Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка – Новини Кропивницький на сайті gre4ka.info

Коментар для “Гречки” у “Гречці”: Для чого друкувати ці дурниці? А відповідь судді достойна, в плані запитань до активіста. В мене інше питання – це порушення трудового розпорядку Лаврусем, як керівником контактногоцент ру, який в робочий час дозволяє собі влаштовувати балаган і розбірки з чиновниками. Їхній із Гречухою цирк аж ніяк не має ефективних наслідків щодо боротьби з корупцією. Це бізнес разом з адвокатом Нікішовим, який тих корупціонерів потім захищає. І, звісно піар. Вони це люблять, замість того щоб працювати для людей.

Цитата

Докладніше в розділі Голова Кіровського районного суду відповів на запит «Центральноукраїнського антикорупційного офісу» (ТЕКСТ) — Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка – Новини Кропивницький на сайті gre4ka.info

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s