СПУСТІТЬСЯ З НЕБЕС – ІСТОРИЧНЕ НА ЗЕМЛІ

Фото Юрій Матівоса.
Фото Юрій Матівоса.

  Вони ще й досі не вгамуються, продовжують запускати “чорнорябих” з чужих рук. Один проросійський портал видає черговий фейк: “Перейменування Кіровограда можуть переглянути? ПАРЄ вимагає змінити Закон про декомунізацію!”. При цьому утаємничений автор (хто ж ризикне поставити свій підпис під брехнею) “інформує” довірливих читачів – “за результатами соціологічних досліджень Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) і соціальної групи “Рейтинг” переважна більшість населення Кіровограда – 82 % – проти перейменування міста на Кропивницький. Крім того, у Вищому адміністративному суді (ВАСУ) триває судовий процес за позовом жителів обласного центру про відміну рішення Верховної Ради”. Водночас на стрічці UKR.net інше видання кидає заголовок: “Понад 60 відсотків жителів Кіровоградщини проти перейменування області”. У тексті: “Такі результати опитування Центрально-Української соціологічної лабораторії. Опитано 600 респондентів”. Ця серйозна наукова установа вже місцевого покрою з серйозними аналітиками. Для переконливості слово надається одному відомому порталу, він – ще грандіозніше:”понад 40 % жителів обласного центру проти перейменування Кіровоградської області”. Ось такий собі словесний ґвалт навколо питання, яке вже давно вирішене.
Чому стався черговий сплеск прибічників повернення колишньої “історичної” назви – Кіровоград? (“єлисаветинці” тимчасово згодні бути “кіровоградцями”). Відповідь прозаїчна: ляльководи з купола пообіцяли, що “проросійські друзі за бугром” доб’ються через правки у резолюції ПАРЄ проведення виборів на окупованих територіях Донбасу і, найважливіше для “єлисаветинців”, відміни рішення ВР України про заборону комуністичної та фашистської символіки. І тоді поповнений донецькими злодюгами-депутатами “Опоблок” відмінить рішення про “незаконне” перейменування Кіровограда.
Та не так сталося, як “єлисаветинцям” бажалося. Обидві обнадійливі правки у резолюції не пройшли. Ніяких “порушень прав людини” у рішенні ВР європарламентарі не побачили навіть через лупу. Не склався у прибічників “святої” і судовий процес у ВАСУ, який, за їхнім переконанням, триває. Насправді ще не відбулося і, вочевидь, ніколи не відбудеться жодного засідання. Бо захищати “постраждалих” нікому – сама головна захисниця сидить на прокурорській голці і невідомо чи вдасться з неї зіскочити, самим доведеться її рятувати. Затримку судових позовів намагаються пояснити відсутністю суддів, яких начебто все та ж ВР порозганяла. Є, вони, браття, у достатній кількості, і позови розглядаються у повному режимі – 20 щодня. Але у вашого перспективи практично ніякої.
Отож, панове, визнайте свою повну поразку – ви вже відіграли й доданий арбітрами час, пролунав фінальний свисток. Засипте стрептоцидом рани, викиньте з голови вигаданий “маленький Париж” і будемо жити у красивому місті Кропивницькому – бойкот його назви ні до чого путнього не призведе. Згадайте мудрі слова кота Леопольда… І все буде “історично”.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s