ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ: ПРАВО ПІЛЬГОВИКІВ МАЄ БУТИ РЕАЛІЗОВАНЕ

gth

Питання здійснення пасажирських перевезень цього року розглянуто на нараді в Кіровоградській райдержадміністрації, яку провела голова РДА Алла Поліщук. Зокрема, ішлося про перевезення пільговиків та про відшкодування перевізникам витрат, пов’язаних з наданням послуг таким громадянам.
Як зазначили учасники наради, пасажирські перевезення на території Кіровоградського району здійснюються за 33 маршрутами, які обслуговують 9 підприємств (відповідно до договорів, укладених з райдержадміністрацією). Усі села району забезпечено автобусним сполученням з обласним центром. У 2016 році в районі перевезено 5 мільйонів пасажирів.
Райдержадміністрацією розроблено порядок відшкодування перевізникам витрат, пов’язаних з пільговим перевезенням громадян у Кіровоградському районі у 2017 році. Наразі ж ведеться робота з перевізниками щодо укладання договорів про компенсацію їм таких витрат.
Розглядалися на нараді і питання про поведінку водіїв (наголошувалося, що кожен конфлікт з пасажиром буде предметом ретельного розгляду місцевою владою, яка жорстко реагуватиме на такі випадки) та про дотримання графіків руху, особливо у ранкові та вечірні години. Зазначалося, що в кожному автобусі має бути оприлюднено графік руху, в якому повинні вказуватися інтервали руху.
Алла Поліщук доручила керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації опрацювати питання виділення коштів для відшкодування перевізникам витрат, пов’язаних з перевезенням пільговиків, та внести відповідні пропозиції на розгляд чергової сесії районної ради. Голова райдержадміністрації підкреслила: незважаючи на невирішеність на державному рівні питання щодо виділення державної субвенції на відшкодування перевізникам витрат, пов’язаних з перевезенням пільговиків, місцева влада подбає про те, щоб права цих людей були реалізовані в повному обсязі.
На нараді прийнято рішення звернутись до сільських рад району з пропозиціями про те, щоб витрати перевізників, пов’язані з перевезенням пільговиків, відшкодовувати за рахунок коштів сільських та районного бюджетів на умовах співфінансування.
Нинішнього року планується виділити на пільгові перевезення громадян автомобільним транспортом коштів у 1,5 раза більше, ніж минулого.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s