У КРОПИВНИЦЬКОМУ ВІДЗНАЧИЛИ ТАЛАНОВИТИХ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ. ФОТО. ВІДЕО

24 грудня у галереї “Єлисаветград” підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків “Щаслива дитина – Квітуча Україна”.

Цей культурний проект створив неймовірний обмін позитивом і творчістю між дітьми і дорослими з усіх куточків країни. А скоро сотні малюнків наших хлопців будуть популяризувати українську культуру в самих різних точках світу.

“Як батько двох дітей і чоловік, з дитинства має пряме відношення до мистецтва і творчості, розумію, наскільки це важливо і необхідно для душі, для розвитку особистості кожної дитини і в цілому для підтримки національної культури. Всім учасникам проекту бажаю натхнення, бажання творити і нести своїми роботами добро і радість! А їх батькам – великої гордості за маленькі перемоги діточок!”, – привітав учасників Артем Стрижаков.

Дипломами конкурсу, календарями та спеціальними призами було відзначено 15 переможців-школярів обласного центру. Кращих власними призами відзначила галерея, а також професійні художники, які дарували власні роботи власникам малюнків, що вони обрали до нагородження. У якості нагород діти отримали картини художників з Кіровоградщини, Харкова, Житомира.

“Задуманий нами проект Всеукраїнського конкурсу “Щаслива дитина Квітуча Україна” і його втілення в життя, ще одне підтвердження того, що ми живемо заради наших дітей.
Саме діти дають нам розуміння того, що потрібно цінувати і любити життя. Сотні дитячих малюнків, з багатьох куточків України, з’єдналися сьогодні в галереї “Єлисаветград”, щоб заявити -світ прекрасний! Скільки талантів в Україні! Кожна дитяча робота містить частинку душі, вкладеної виконавцем. Скільки фантазії! Заряджаєшся позитивною енергетикою поруч з малюнками. Величезне спасибі юним талантам за доставлене задоволення. Всім учасникам щастя, добра і благополуччя”, – зазначив власник галереї Микола Цуканов.

gal1
gal2

gal3

gal4

gal5

gal6

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s