МІСЬКА РАДА ПРОПОНУЄ КРОПИВНИЧАНАМ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОФОРМЛЕННЯ ВУЛИЦЬ МІСТА

dsc_1007

У міській раді Кропивницького відбулось перше засідання організаційної комітету з визначення переможця конкурсу розробки єдиної адресної атрибутики.

До складу комісії увійшли представники відділу культури і туризму, головного управління житлово-комунального господарства, управління містобудування та архітектури, керівники ЖЕО.
Головномий архітектор міста Вадим Мездрін запропонував долучити до розробки оформлення адресних табличок спілку архітекторів. Ще одна пропозиція щодо етапів проведення конкурсу, яка знайшла підтримку і в інших членів комісії, надійшла  від голови подільської районної ради Руслана Фросіняка. Він запропонував спочатку провести конкурс ідей оформлення, а вже потім обрати підприємство з відповідними потужностями для виробництва.
У підсумку організаційний комітет вирішив подовжити термін конкурсу до 1 березня 2017 року. Свої пропозиції можуть надавати як підприємства-виробники, так і фізичні особи, участь у конкурсі безкоштовна.
До конкурсних робіт обов’язково додається заявка з відомостями про автора, що включають: прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронна адреса. Роботи надсилаються або подаються на розгляд в друкованому вигляді за адресою 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41 або на електронну адресу: guzhkg@krmr.gov.ua.
Голова комітету Олександр Мосін звернувся  до креативних кропивничан з пропозицією проявити ініціативу та взяти участь розробці оформлення адресних табличок для вулиць міста.

dsc_1049dsc_10511

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s