У КРОПИВНИЦЬКОМУ РЕМОНТУЮТЬ ТРОТУАР З “ПІДПІЛЬНИХ” КОШТІВ

 

15416816_1083174048458166_425150542_n

У Кропивницькому, мешканців вулиці Преображенська (від «Бригадиру» до дитсадка «Ластівка») потішили новиною – тротуар на вулиці буде відремонтовано. Звідки взяли кошти, яких не було закладено у міському бюджеті, в управлінні ЖКГ – не пояснюють.

Як говорить голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Роман Розгачов, на комісії ремонт даної вулиці у листопаді не затверджували.

«Титульний список ремонтів, який подали у листопаді від ЖКГ, був підписаний без вулиці Преображенської, – розповідає Розгачов. – Внесли її пізніше і не узгодили, ані зі мною, ані з заступником міського голови. На засідання комісії, коли розглядали це питання, Віктор Кухаренко (начальник головного управління ЖКГ міськради Кропивницького – ред.) все ж таки приніс новий список, не підписаний мною. У тому переліку вулиця Преображенська стояла. На жаль, там було написано, що на ремонт тротуару закладено лише 6 тис. грн – на розробку проектної документації. На засіданні комісії також були продемонстровані докази того, що ремонт тротуару вже виконаний на 70% – без документів, декларацій, договору з підрядчиками, проектної документації. На питання, чому робиться тротуар без документів, була відповідь, що це роблять меценати».

Кореспондент видання «Mandarin-news» звернувся в управління житлово-комунального господарства за коментарем з даного приводу. На жаль, начальник головного управління ЖКГ міськради та його заступник відмовилися відповісти на питання, чому ремонт тротуару не узгодили з місцевою владою, звідки взялися кошти на це та чому виконавча влада розробляє свої проекти, ігноруючи закон.

Звичайно, тротуар – це дуже добре, але в той час, коли громадянам розповідають, що потрібно дотримуватися законів, виконавча влада, «потайки від усіх» ремонтує тротуар невідомо за чиї кошти.

http://mandarin-news.kr.ua/u-kropivnickomu-remontuyut-trotuar-z-pidpilnix-koshtiv/

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s