Сузір’я іменинників

Знову маємо сузір’я іменинників, які своєю повсякденною працею, своїм життям творять сьогодення української журналістики, розбудовують інформаційний простір області, а відтак – і всієї України.

Цими днями щирі вітання від рідних, близьких, друзів і колег приймає редактор однієї з найпопулярніших в області «Селянської газети», заслужений журналіст України Вектор Григорович Іщенко.

Надзвичайною особливістю Віктора Григоровича є той факт, що він спокійно й зовсім непомітно видає один із найтиражніших в області тижневиків. Чого лише вартий той факт, що вже багато років прихильники «Селянської газети» виявляють свою любов і повагу до газети, співрозмірні її тиражеві в 16 – 18 тисяч примірників.

Такий тираж надзвичайно маленький редакційний колектив робить не бонусами, не адміністративним ресурсом, не партійною приналежністю, а виключно талантом, професійністю та надзвичайним відчуттям інформаційних потреб жителів області.

Віктор Іщенко – люблячий, відповідальний батько і чоловік, ніжний і турботливий дідусь.

А ще цей надзвичайно активний і безапеляційно принциповий журналіст і редактор – багаторічний член правління обласної спілки журналістів, який завжди готовий допомогти, підтримати, надати цінну поряду, організувати добру справу…


Сьогодні свій день народження святкує редактор газети «Світловодськ вечірній» Тетяна Іванівна Дроздова, людина, яка віддала десятки років служінню журналістиці і формуванню інформаційного простору Світловодська. А як любляча, відповідальна мати і мудрий досвідчений наставник, ця жінка має гідного продовжувача своєї справи, сина Богдана Дроздова, шеф-редактора інтернет-видання «Світловодськ», перспективного журналіста, майстерного талановитого фотокореспондента.

Приймає вітання і керівник прес-служби міської ради Кропивницького Сергій Володимирович Якунін, надзвичайно активний, відповідальний, завжди поінформований на належному рівні керівник відділу по роботі з засобами масової інформації.

Сергій Володимирович – зразок чоловічої надійності, батьківської любові і турботи, професійної відповідальності.
Шановні іменинники! Національна спілка журналістів України, обласна організація НСЖУ, всі колеги, яким випала честь працювати разом із Вами, шлють вам теплі вітання і щирі побажання! Ми цінують і поважаємо Вас за людяність, компетентність, професійність, принциповість, відданість обраній справі.

Міцного Вам здоров’я на багато-багато років, фізичного та творчого довголіття! Нехай доля й далі буде прихильною до Вас, до Ваших дітей та онуків! Мирного неба, родинного тепла, домашнього затишку Вам і Вашим рідним та близьким! Разом Ви робити надзвичайно важливу і потрібну справу, без якої в інформаційному суспільстві просто неможливо існувати.

З великою повагою та від імені правління ОО НСЖУ

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s