У КРОПИВНИЦЬКОМУ ЗАСНОВАНО ТРИ ПРЕМIЇ ІМЕНІ ВІДОМИХ ЗЕМЛЯКІВ

6084044317a15cd5e616bf715276f113_1419582336_500x313_3_0

У Кропивницькому заснували три мiських iменних премiї у сферi Журналістики, фотомайстерства та живопису. Ініціативу запровадити іменні премії серед художникiв, фотомитців та журналiстiв, подану власником галереї “Єлисаветград” Миколою Цукановим, підтримали депутати міської ради. Запропоновані премiї будуть носити iмена відомих мешканців міста: Бориса Вiнтенка – для художникiв, Василя Ковпака – для фотомайстрів та Вiталiя Ципiна – для журналiстiв.

Відповідно до прийнятого рішення, відділ культури і туризму міської ради має опрацювати деталі нових мівських премій:положення, їх грошовий розмір та нагородні аксесуари.

Довідка про славні імена:
Борис Михайлович Вiнтенко першим серед художникiв міста отримав звання «Заслужений художник України», однією з головних тем його творчості були мiськi пейзажi та повсякденне життя мiсцевих жителiв. Ним розроблений та запроваджений новий мерехтливий стиль пісьма в живописі.
Василь Ксенофонтович Ковпак був одним із засновникiв обласної органiзацiї Спiлки фотохудожникiв України, працював у мiсцеви виданнях «Молодий комунар» та «Кiровоградська правда» та є автором тисяч неповторних фоторобіт, що стали класикою жанру..
Вiталiй Семенович Ципiн багато рокiв своєї журналiстської дiяльностi присвятив мiсцевим засобам масової iнформацiї (газети, телебачення), був першим редактором газети «Украина-Центр», користувався беззаперечним авторитетом серед мiсцевих журналiстiв та має учнів і послідовників.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s