У КРОПИВНИЦЬКОМУ ПРЕДСТАВИЛИ РЕЗУЛЬТАТИ КАМПАНІЇ “ЦИФРОВЕ ПЕРЕТВОРЕННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ”

or

У четвер, 1 грудня, у Кропивницькому представили результати кампанії “Цифрове перетворення Кіровоградської області”, яку реалізували Google Україна у співпраці з Кіровоградською обласною державною адміністрацією та Міською радою м. Кропивницький. Основною метою кампанії стало підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

В рамках кампанії ми створили спеціальний сайт “Мандруй Кіровоградщиною”, де всі охочі зможуть знайти інформацію про найцікавіші для відвідання місця Кіровоградської області. На сайті зібрано багато корисної інформації, включно із 3D-турами по таких цікавих та не дуже відомих широкому загалу місцях, як унікальний Музей ракетних військ стратегічного призначення,  музей-заповідник “Хутір Надія”, дендропарк “Веселі Боковеньки” тощо.

toЗа допомогою зручного інструменту “Сплануй подорож” на сайті можна легко скласти маршрут по місцях області, що вас зацікавили, поділитися або запросити приєднатися друзів. На сайті “Мандруй Кіровоградщиною” можна знайти необхідну контактну інформацію, календар подій, багато фото та відео.

Також, був представлений новий сайт, присвячений місту Кропивницький – “Історична мапа міста Кропивницький”. Усі шанувальники історії України зможуть здійснити віртуальну подорож містом з багатою історією. Ви зможете відкрити для себе багато цікавого та іноді несподіваного в місті, яке часто залишається поза традиційними туристичними маршрутами.

Важливою складовою проекту стало створення “Інвестиційної мапи Кіровоградської області” На сайті можна знайти багато корисної інформації, редагувати і додавати нові цікаві для інвесторів об’єкти. Основна мета цього проекту – залучення нових інвестицій в область та сприяння розвитку регіону.

tiВ рамках кампанії створено унікальний сайтHTTP://WWW.ECOUKRAINE.ORG/ECOUKRAINE.ORG, що містить простий у використанні сервіс для повідомлення державних органів про екологічні проблеми та порушення. Користувач фотографує смартфоном або планшетом, зазначає місце, де була зроблена фотографія на Google Картах і відправляє запит на веб-сайт. Система на сайті створює офіційне звернення до державного органу, а також моніторить стан запиту. Сьогодні Кіровоградська область найбільш повно представлена на карті, завдяки місцевим захисникам навколишнього середовища.

Вагомою складовою кампанії є низка освітніх проектів: серія семінарів для представників місцевого самоврядування та представників малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті та багато іншого.

Ця компанія є частиною проекту Google “Цифрове перетворення регіонів України”.

Про AlphabetInc.

ЛарріПейдж і Сергій Брін заснували компанію Google у вересні 1998 року. Сьогодні в компанії працює понад 50 000 співробітників по всьому світу, і Google пропонує широкий спектр продуктів і платформ, таких як Пошук, Карти, AdWords, Gmail, Android, Chrome і YouTube. У жовтні 2015 компанія Google увійшла до складу холдингової компанії Alphabet. Більш детальну інформацію про місію Alphabet можна отримати ТУТ.

 

http://mandarin-news.kr.ua/u-kropivnickomu-predstavili-rezultati-kampani%D1%97-cifrove-peretvorennya-kirovogradsko%D1%97-oblasti/

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s