Чергове обговорення кропивницького пам’ятника Героям Майдану завершилося нічим

Чергове обговорення кропивницького пам’ятника Героям Майдану завершилося нічим

 29 листопада відбулося чергове засідання „круглого столу” щодо визначення концепції реконструкції площі Героїв Майдану та пам‘ятного знаку.
Чергове обговорення пам’ятника Героя Майдану знову закінчилося лише планами на майбутнє. Як заявив архітектор Юрій Пенязь громадськості треба зібратися та прописати своє бачення вшанування пам’яті Героїв Майдану. Зокрема, за пунктами: «завдання конкурсу», «кому ставити пам’ятник», «де встановлювати пам’ятник», «як мешканці міста уявляють площу», «що мешканці не бажають бачити» та «хто організовує конкурс».

«Треба прописати як він має виглядати, де буде стояти й так далі. Коли Ви побачите, що хочете відчути? Якщо ми говоримо про знесення постаменту, то це вже повна реконструкція площі. Треба все чітко визначити та проголосувати», – розповів Юрій Пенязь.

На архітектора посипалися численні заперечення, оскільки вже давно визначилися з місцем та найменуванням пам’ятника. «Треба створювати робочу групу та оголошувати конкурс», – заявив журналіст Валерій Лебідь.

Заступник міського голови Олександр Грабенко відповів: «Просто оголосити конкурс – це не правильний підхід. Правильний підхід: опрацювати усі необхідні умови. Оголосити конкурс і тоді вже скульптори та архітектори будуть робити проекти».

Не домовившись про наступну зустріч, усі розійшлися.  Влада нахабно “тягне кота за хвіст” з метою видворення памятника на задвірки міста щоб стерти память про Майдан. Дехто просто замовчує позицію майданівської громади та займається словоблуддям. В хід йде все: демагогія, тиск, проволочки в часі. Але не загорами вибори до обєднаної громади в яку в новій формі війде місто та селище Нове, що позбудеться своїх пра нинішньої автономії у складі обласного центру.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s