Павло Штутман ганьбить університет, в якому здобув освіту

Центральноукраїнський національний технічний університет готує непрофесійних інженерів?

Центральноукраїнський національний технічний університет готує непрофесійних інженерів?

Про це заявив голова правління Організації роботодавців Кіровоградської області та голова наглядових рад ПАТ “Ельворті груп” та ПрАТ “Гідросила Груп” Павло Штутман. Як повідомив Павло Штутман в області дефіцит інженерів, нібито, складає 180 осіб. Минулого року серед випускників технічного університету співбесіду пройшли 3 особи, цього року лише одна особа.

“Як мені розповів одного разу представник закладу, 40% студентів навчаються на індивідуальному графіку. Тобто у студентів немає часу на роботу, навчання та особистий час. За законодавством України студент має 6000 годин навчатися, щоб отримати диплом бакалавра”, – заявив Павло Штутман.

До того ж він закликав не купувати дипломи та наукові ступені. Як навчався у цьому виші сам Павло Штутман може стати темою журналістських досліджень.

У відповідь на заяву виступив ректор Центральноукраїнського національного технічного університету Михайло Чорновол: “Немає претензій щодо агрономів, економістів. Лише Ви незадоволені. Студенти приходять без бажання після отримання диплому працювати інженерами. Якщо студенту у супермаркеті пропонують 5000 грн зарплати, а на заводі йому будуть платити 3000 грн. Він обере супермаркет. Є проблеми й з проходженням практики на Ваших підприємствах та отриманням роботи. Але при всьому цьому 70% працівників – це наші випускники.Тільки разом ми зможемо ці проблеми вирішити”.

У суперечці, учасники конференції вирішили зустрітися пізніше та обговорити шляхи вирішення проблем забезпечення спеціалістами місцевого бізнесу. Таку позицію Павло Штутман, один з найбагатших людей області, озвучує мало не десять років, хоча і сам особисто здобув у ньому свою вищу освіту. Позиція не стільки справедлива, скільки дивна та схожа на якусь осибисту помсту через невідому образу, отриману під час навчання. А чому навчився сам? Розбирати виробничі корпуси підприємства, яке потрапило до його рук? В Кропивницькому вже розповідають анекдот, що Павло Штутман має претензії до перших власників виробництва сівалок братів Ельворті. І це все за те, що вони не збудували виробничі корпуси… ще на кілька кілометрів до стації Канатово. Панові Павлові не вистачає будівель для розбірки на будматеріали та їх реалізації…

До речі, “об’єкт нападу” ректор університету Михайло Чорновіл вже працював у виші коли навчався нинішній мільйонер  Пвло Штутман.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s