„Колекціонери – то щасливі люди”

„Колекціонери – то щасливі люди”, – сказав свого часу Йоган Ґете. Без сумніву Йоган Вольганович був правий. У людей, що мають якесь особливе цікаве захоплення– частіші приводи для радості і більше задоволення від життя.


Це все можна і без Ґете прочитати на світли х усміхнених обличчях, як юних колекціонерів, так і їхніх вже сивих досвідчених колег, що зібралися разом у недільний день в гостинній галереї “Єлисаветград”. Одні – щоб показати свої перші кроки у складний і цікавий світ колекціонування, другі – щоб порадіти за юнь, поділитися своїми секретами. Бо колекціонування неможливе без колекціонерів, без того, щоб поговорити про свою колекцію з такими ж затятими. Без активного обміну колекційним матеріалом будь – яка філателія, нумізматика, боністика і ще багато захоплень будуть мертвими. Сутність колекцій утворюють не предмети, а люди, які виконують надзвичайну місію – зберігають надбання людства і знають про нього все. Тож , якщо не буде юних колекціонерів, то пересохне джерело, яке живить увесь цей повний пригод, пошуків, знахідок, такий романтичний світ колекціонування.


Шановні батьки, не відмовляйте своїм дітям у їхньому бажанні зібрати дома колекцію чогось особливого. Підтримайте їх, допоможіть, зробіть з ними разом перші кроки.
“Zwei Dinge sollen Kinder von ihren Eltern bekommen: Wurzeln und Flügel.” – це знову сказав геніальний Ґете – “Є дві речі, які батьки мають дати своїм дітям: коріння і крила”. Так от, їхні захоплення – це їхні крила у дорослому житті, вони дозволять їм навчитися самостійно отримувати знання, а відтак почуватися впевненіше у цьому світі. Вдалого колекціонування і пам’ятайте, що в галереї “Єлисаветград” вам завжди готові прийти на допомогу.

Сергій Якунін.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s