200 ТИСЯЧ В БАНКУ І ДОЛАРИ «ПІД ПОДУШКОЮ» – ЩО ЗАДЕКЛАРУВАВ ГОЛОВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛРАДИ

200 тисяч в банку і долари «під подушкою» – що задекларував голова Кіровоградської облради В базі електронних декларацій з’явилася декларація про майновий стан голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка.

Земля. У голови облради є низка земельних ділянок: площею 100 м.кв. у Кропивницькому, 5100 м.кв. у сел. Панчеве Новомиргородського району. Ще дві земельні ділянки Чорноіваненко орендує на доволі вигідних умовах. Зокрема 1000 м.кв. у Новомиргороді він оформив в оренду на юрособу в Новомиргородській РДА під 0%. І ще 600 м.кв. у Новомиргороді орендує під 0% Кооператив “Шахтно-будівельне управління”.

Нерухомість. У 2015 році посадовець придбав у Кропивницькому квартиру площею 110 м.кв. Його дружина, Галина Кузьменко володіє квартирою площею 49 м.кв. у Новомиргороді.

Також голова облради має незавершене будівництво площею 100 м.кв. у Новомиргороді, яке оформлене на Кооператив “Шахтно-будівельне управління”.

Автопарк. У власності посадовця є Toyota Camry 2.4, 2008 року випуску. Хоча відповідно до свого ж розпорядження, він використовує службове авто, теж марки Toyota Camry.

Гроші. У 2015 році Чорноіваненко, на посаді голови облради заробив 188 тис. 418 грн. Ще 23 тис. 681 грн. отримав за надання в оренду фермерського господарства. Дружина посадовця задекларувала 12 тис. 161 грн. за місцем роботи в Кіровоградському філіалі Київського національного університету культури та мистецтва імені Поплавського. 31 тис. 273 грн. у вигляді відсотків отримала дружина посадовця в А-Банку.

Грошові активи. 203 тис. 150 грн. в А-Банку тримає дружина Чорноіваненка. Сам він тримає 39 тис дол. США готівкою.

Яке майно задекларували заступники голови ОДА, читайте за посиланням. 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s