Засмічені вулиці, холодні батареї і «круті яйця» на додачу

Приблизно так одним реченням виглядає нині життя у Кропивницькому. Для нинішньої влади з новообраним минулого року депутатським корпусом все що не трапиться у місті – стихійне лихо: сніг, дощ, вивіз сміття,  дороги та тротуари в ямах.  Але при всьому цьому дехто в ній не спромігшись за рік перейменувати навіть вулиці згідно з закону про декомунізацію ще й досі вовтузиться через суди з перейменуванням міста.

До всього цього додалися «відпускні ціни». Це не ціни під час відпустки, а ціни які  відпустив Кабмін. Дуже розумію, що його членів з їх статками це зовсім не турбує, як і черговий здирницький експеримент над зубожілим суспільством. Саме круте мабуть нині в Кропивницькому це сирі яйця. Вчора ще бачив найнижчу ціну в крамниці 22 гривні за десяток, а сьогодні якось страшно питати ціну на « бабусині яйця», яка вже перевалила за  30 гривень за десяток.

А ще станом на 18 жовтня значна частина міста не опалюється, а тисячі городян так і не отримали дозволів на встановлення автономного опалення. Комусь здається нормальним, що лише ціна опалення помешкання сягає двох мінімальних пенсій, а черги на субсидії та відмова в їх наданні перевершує всі очікування. А ще є місті свої ноу-хау. Наприклад, для тих хто взагалі немає засобів для існування і джерел їх доходів не виявлено, розрахунок субсидій ведеться з розміру двох мінімальних заробітних плат. А ще півроку чекати на відмову чи задоволення заяви. Окремо слід зазначити про швидке надання «хорошої субсидії» за хабар в 1000-1500. На жаль, ще нікого на цьому не впіймали, але вже пора…

А ще як і всю України місто накрила нова хвиля підвищення тарифів, які і так майже вдвічі вищі за столичні, і це при майже втричі меншій середні заробітній платі. З розряду гумору в виданні «Мандарин-news» прочитав інформації, що мешканці області повністю погасили всі заборгованості по комунальним платежам, і зрадів за них, але не за себе, хоча і мешкаю з ними в одному місті та області. Невже мені все вибачили? А якщо ні, то що з цим, або з ким робити?

Чим далі в ліс тим товщі дерева, але так далі не буде, бо з таким життя вони всі підуть на дрова… Але гріє… світло в кінці тунелю. Кабмін пообіцяв знову колись і щось підняти. Найкраще буде пенсіонерам після одно гривневої надбавки… Це теж гумор, але чорним перед приходом білої зими.

А проблеми міста вирішують за годину – дві  на засіданнях, але змін чекають тижнями. Отак воно з «твердими господарниками». В своїй хаті у них повний порядок, а от в інших… Особливо цікаво з вивозом сміття. Розповіли про те міську бувальщину, що сміття у місті з 240-тисячним населенням вивозили аж три машини, ну двій й поламалося… Таке життя, і сміття на кілька днів перестали вивозити. А теплотраси тим чом почало рвати, і теж таке життя. А дороги до асфальтувати не дали тендери, нестача коштів, і так ці байки, як замусолену платівку розповідають щороку. А локшина на вухах теж гріє… А ви про це знали? Отож бо!!!

Засмічені вулиці, холодні батареї і «круті яйця» на додачу

Читать полностью: http://h.ua/story/433007/#ixzz4NQmXXheL

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s