Олександрія – Сталь 2:0. Жодних компромісів

Олександрія - Сталь 2:0. Жодних компромісів

Автор: Андрей Алфимов, UA-Футбол

Сталевари не змогли на рівних протистояти олександрійцям

Олександрія - Сталь 2:0. Жодних компромісів - изображение 1Ліга Парі-Матч. 11-й турОлександрія - Сталь 2:0. Жодних компромісів - изображение 2

Олександрія. Стадіон “Ніка”

Головний арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)

“Олександрія” – “Сталь” (Кам’янське) 2:0

Голи: Старенький 55, Куліш 85

“Олександрія”: Леванідов, Банада, Старенький (Чорній 87), Шендрик, Гітченко, Запорожан, Полярус (Грицук 68), Цуріков, Яремчук (Куліш 74), Пономар, Микицей

“Сталь”: Паньків, Задерака, Карасюк, Мисик (Васін 46), Іщенко (Комваліус 82), Пашаєв, Карікарі, Дансо (Дебелко 76), Стаменкович, Воронін, Каленчук

Попередження: Старенький 78 – Каленчук 25, Задерака 57, Іщенко 76

Команда Шарана здобула шосту перемогу в чемпіонаті, обійшла в турнірній таблиці “Чорноморець” і тепер перебуває на четвертій позиції, відразу за трійкою лідерів УПЛ – просто фантастичне досягнення для городян. Причому цей успіх, безсумнівно, заслужений, напрацювала команда на похвали на свою адресу.

AdRiver

Похвалити ж “Сталь” поки нема за що, триває чорна смуга у кам’янчан, при всьому старанні і бажанні, поки не вдається підопічним Галла добути довгоочікувану перемогу, поповнити свій багаж трьома пунктами і порадувати уболівальників. Якщо раніше здавалося, що сталевари знаходяться в психологічній ямі, то тепер є всі підстави припускати, що команда переживає дуже серйозну кризу.

У “Олександрії” в порівнянні з переможним матчем у 10-му турі проти “Дніпра” в стартовому складі було лише дві заміни, в центрі оборони разом з Гітченко грав Шендрик, а на правому фланзі півзахисту замість Козака вийшов Старенький. Справа грав Полярус, а на позиції під нападаючим автор дубля у ворота дніпрян Роман Яремчук. На вістрі атаки розташовувався Пономар. Цуріков і Микицей оборонялися на флангах, в воротах грав Леванідов.

Все передбачувано було і у гостей. Паньків захищав ворота “Сталі”, Іщенко і Стаменкович діяли перед голкіпером, Пашаєв закрив правий край, Воронін лівий. Карасюк та Каленчук контролювали опорну зону, трохи вище розташувався Дансо, який грав під нападаючим Карікарі, а з флангів на атаку працювали Мисик і Задерака.

У досить високому темпі почалася гра, обидві команди вийшли на поле з бажанням показати свої кращі якості, та в дебюті налаштовані були на перемогу. Втім, перше загострення суперники створили лише на 17-й хвилині, Пономар поборовся з Іщенко, але замість удару по воротах з вигідного положення Віталій сфолив проти захисника. А до цього було багато справжньої чоловічої боротьби, силових єдиноборств, а також швидкісних проходів, на жаль, без ударів по воротах.

У гостей активністю виділявся Мисик. Дуже старався 20-ти річний атакуючий хавбек, був помітний і у своїх воріт і на половині поля суперника, кілька разів не по роках сміливо брав гру на себе і перший небезпечний удар по воротах завдав саме Мар’ян. Леванідов не без проблем парирував цей постріл Мисика.

Ще один небезпечний удар здалеку наносив Карасюк, смачно приклався Роман метрів з 30-ти і лише трохи не влучив у ціль. Було кілька можливостей загострити гру і у Дансо, відчувається величезний потенціал у нідерландського футболіста, але в повній мірі Еріксон поки розкритися не може. До того ж недозволено високий брак при передачах у Дансо і багато втрат м’яча.

Господарі поля показали в першому таймі більш витриманий, в якійсь мірі схематичний футбол. Більше володіли м’ячем городяни, тримали під контролем середину поля, але ось небезпечних моментів створили зовсім не багато. Перший небезпечний удар завдав Старенький тільки на 35-й хвилині поєдинку. Та й то нічого складного в цьому пострілі для голкіпера не було.

Другий тайм вийшов не менш динамічним, ніж перша половина гри, проте “Олександрія” вже була більше націлена на ворота суперника, працювали фланги у городян і стали з’являтися моменти. Цуріков, Старенький і Пономар загострювали гру і були найбільш помітними на початку другого тайму і саме два останніх зробили все можливе, щоб рахунок у зустрічі був відкритий.

Після пасу з глибини Пономар прийняв м’яч і обробив його на підступах до штрафного, потім побачив, що Старенький вривається на оперативний простір і віддав на Сергія. Правий хавбек зіграв на межі офсайду, позбувся опіки, виявився один на один з Паньківим і благополучно обіграв голкіпера – 1:0.

Минуло всього кілька хвилин, як “Сталь” також відправила м’яч у ворота суперника, однак Карікарі не зміг зробити того, що вдалося Старенькому. Після пасу Вороніна нападник кам’янчан виявився в мінімальному офсайді і гол зарахований не був.

Пропущений гол змушував “Сталь” йти вперед великими силами і відіграватися, чергова поразка навряд чи могла влаштувати гостей і щоб її уникнути в період приблизно з 60-ї по 75-у хвилину всією командою підопічні Галла перейшли на половину поля суперника. Воронін на своєму фланзі розігнав кілька хороших комбінацій, Задерака виявився на ударній позиції, але не зміг переграти Шендрика, а також шукав можливість для удару Карікарі. Але найбільш реальний шанс відзначитися втратив Дансо, з близької відстані Еріксон пробив точно в голкіпера.

Був класний момент для того, щоб збільшити рахунок і у “Олександрії”. Пономаря вивели один на один з Паньківим, але не переграв воротаря Віталій. Там ще й помилковий офсайд побачили арбітри, так що гол все одно зарахований не був би. Проте, такі ситуації змусили господарів думати і про оборону і з “шашкою наголо” вперед не бігти.

Однак виявилося, що в захисті у “Сталі” ще більші проблеми, ніж в атаці і городяни в кінцівці забили-таки другий м’яч. Відзначився екс-гравець сталеварів, кращий бомбардир в історії команди з Кам’янського – Станістав Куліш. Форвард вийшов на заміну незадовго до точного удару з близької відстані. І хоч повтори показали що Микицей, який віддавав пас на Куліша, перебував в офсайді, арбітри порушення не зафіксували і гол вирішили зарахувати.

Другий м’яч остаточно поховав шанси гостей на прийнятний результат зустрічі, в черговий раз сталевари грали не гірше за свого суперника, але знову поступилися. “Олександрія” ж показала себе максимально прагматичною командою, витративши для успіху рівно стільки сил, скільки було необхідно.