Своїм розпорядженням міський голова Андрій Райкович зарахував на стажування до спецінспекції Кіровоградської міськради громадського активіста Андрія Максюту.

26011619

Про це повідомив сам Максюта на своїй сторінці у Фейсбук.

«Вчора критикував владу – а сьогодні докладу максимум зусиль та навиків для роботи на благо нашого міста! Дякую за запрошення в команду. Якщо нададуть можливість працювати – робитиму роботу, яку люблю для людей. Всієї громади Кропивницького. А усих, хто порушує правила благоустрою – до відповідальності. Не залежно від політичних уподобань. Ніякої вибірковості та упередженності. Разом за чисте місто та порядок в ньому!», – пише громадський активіст.

Найбільш вдалою критикою у кар’єрі Андрія Максюти був епізод з врученням лопати новопризначеному міському голові Андрію Райковичу. Сталося це 27 січня 2016 року.
Тоді свій вчинок громадський активіст пояснив тим, що влада не підготувалася до зими, списуючи всі недоліки у прибиранні снігу (якого тоді в Кіровограді було не мало) на застарілість та навіть відсутність снігоприбиральної техніки.

Пригадаємо як це було:

Та це не єдина критика, яка принесла громадському активісту владні посади. У вересні 2014 року, коли на посаду голови Кіровоградської ОДА був призначенийСергій Кузьменко, Андрій Максюта долучився до організації мітингів проти такого призначення. Найяскравішим (в прямому і переносному значені слова) моментом, на одному із чесальних тоді мітингів, була вистава зі спаленням опудала з фотографією Кузьменка.

05021614Але мітинги закінчилися, Сергій Кузьменко запевнив всіх, що буде працювати на благо народу, а вже в квітні 2016 року підписав розпорядження «Про новий склад Антикорупційної ради при облдержадміністрації» , до якої увійшов і Андрій Максюта.

Ось як це було:

До речі, тоді в Кіровоград відвідав голова Радикальної партії Олег Ляшко перед тим як балатувався у президенти, а керівником міського виборчого штабу від РПЛ був Андрій Максюта.

Яскрава подія у житті громадського активіста сталася і тут. В жовті 2014 року Андрій Максюта зібрав прес-конференцію. На ній повідомив, що біля власної оселі на нього напали двоє молодиків у капюшонах. Але коли Максюта дістав пістолет та почав стріляти, вони втекли.

«Я пов’язую цей напад зі своїм активним громадсько-політичним життям у статусі керівника Кіровоградського міського виборчого штабу Радикальної партії Олега Ляшка та у статусі голови ГО “Комітет по боротьбі з корупцією”. Версій щодо нападу на мене може бути багато. Я сподіваюсь, що особи, які напали, будуть встановлені. Деякі можуть подумати, що це “постанова”, яка зроблена Радикальною партією для піару, але це не так.Піаритись на ударах по голові ніхто не хоче. Я розумію, що за капюшонами – виконавці. Одна особа чи група осіб є ініціатором цього нападу – нехай встановлює слідство” – заявив Андрій Максюта.

Повертаючись до сьогодення відзначимо, що розпорядження №400-К Кіровоградського міського голови про зарахування Максюти Андрія Вікторовича на стажування на посаді начальника спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради підписано 10 жовтня 2016 року .

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s