Ювілей ветерана спортивної журналістики

Виповнилося 70 років одному з провідних у минулому спортивному журналісту Кіровоградщини Василю Перевєрзєву. Нині ветеран після бурхливого спортивного життя, як на ниві спортивної журналістики,  так і спортивних майданчиках на заслуженому відпочинку. Серед його спортивних пристрастей минулих років крім шахів і шашок були лижі, волейбол, багатоборство ГПО та кульова стрільба.

Багатий і цікавий у ювіляра і журналістський доробок. Його друкували всі без винятку обласні друковані видання, а дещо залишилося і районним. Та рука автора дісталася і столичних видань, серед яких «Спортивна газета», «Радянський спорт»,  «Комсомольська правда». А ще в активі робота спортивним оглядачем на телебаченні та робота прес-аташе ФК «Зірка». Остання сторінка в його журналістській біографії чи не найпомітніша і вагома. Десятки футбольних програмок, прес-конференції та різні заходи присвячені життєдіяльності любимого ним футбольного клубу.

Про Василя Семеновича  можна писати цілі трактати, але в день  70-літнього ювілею хочеться побажати побільше здоров’я, великого людського щастя та нових успіхів на журналістській ниві. Спорт очами Василя Переверзєва запам’ятався багатьом на сторінках газет та радіо і телебаченні.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s