Динамо – Зірка 2:0. Два пишемо, 12 в голові

Динамо - Зірка 2:0. Два пишемо, 12 в голові

Автор: Іван Вербицький, UA-Футбол

Кияни не зустріли гідного опору з боку кропивничан

Динамо - Зірка 2:0. Два пишемо, 12 в голові - изображение 1Динамо - Зірка 2:0. Два пишемо, 12 в голові - изображение 2Українська Прем’єр-ліга-2016/2017. Десятий тур

2 жовтня. Київ. НСК “Олімпійський”. 7 025 глядачів

“Динамо” (Київ) – “Зірка” (Кропивницький) – 2:0

Голи: С. Сидорчук 20, В. Циганков 57

“Динамо”: Рудько – Морозюк, Хачеріді, Віда, Є. Макаренко – Корзун – Ярмоленко (к), С. Сидорчук, Гармаш (Рибалка 77), В. Циганков (Дерліс Ґонсалес 75) – О-др Гладкий (Жуніор Мораєш 83)

Тренер – Сергій Ребров

“Зірка”: Паст – Баєнко, Федеріко Перейра (к), О-др Кучеренко, Бацула – Борха Екіса (Фаворов 70) – Сітало, Р. Зубков (Загальський 62), Айтор Фернандес, Щедрий (Кочура 30) – Хонатан Мойя

Тренер – Даріо Друді

Судді: О-др Іванов (Макіївка) – Матяж (Донецьк)Володін (Херсон)

Попередження: Хачеріді 25 – Федеріко Перейра 20, Борха Екіса 56, Фаворов 72

Лукаш Теодорчик був би щасливий. Полякові місця у складі не ґарантували навіть голи у єврокубках. У свою чергу великий бомбардир Олександр Гладкий з’являється в основі регулярно. Не дивлячись на те, що не лише не забиває, а й до м’яча під час матчу торкається не надто часто. Сліпа віра Сергія Станіславовича в придбаного в міжсезоння нападника є одним з головних парадоксів цього чемпіонату.

Місце у воротах Ребров знову довірив Артурові Рудьку. В центрі оборони діяли Євген Хачеріді та Домаґой Віда. Справа захищався Микола Морозюк, зліва – Євген Макаренко. В опорній зоні Сергія Рибалку замінив Микита Корзун. Трохи вище над білорусом за відсутності травмованих Валерія Федорчука та Віталія Буяльського прогнозовано вийшли Сергій Сидорчук та Денис Гармаш. З флангів атакували капітан Андрій Ярмоленко і Віктор Циганков. А на вістрі атаки був Він.

Тренерський дует гостей Даріо Друді/Віктор Догадайло знову не міг розраховувати на травмованого стоппера Максима Ковальова, якого як і в попередньому матчі поряд із капітаном Федеріко Перейрою замінив Олександр Кучеренко. У воротах очікувано грав Євген Паст. Правий фланг оборони закривав Володимир Баєнко, лівий – Андрій Бацула. Борха Екіса мав поєднувати оборонну й наступальну ланки. Звісно, допомагали йому, опускаючись нижче в оборону, й інші центральні хавбеки Руслан Зубков та Айтор Фернандес. Справа в півобороні замість Олексія Чичикова (того не було навіть у резерві) зіграв Артем Сітало, який зазвичай діє в нападі. На протилежному краї вийшов Артем Щедрий, а попереду діяв Хонатан Мойя.

Основна інтрига цієї зустрічі полягала в тому, скільки ж м’ячів заб’є команда київського “Динамо”. Кількість ця напряму залежала від того, коли відбудеться перше взяття воріт. Навіть не дивлячись на те, що високих швидкостей господарі не вмикали, впродовж перших 15-ти хвилин вони мали три ідеальних нагоди. Дві перших запоров Гармаш. Спершу Денис пробив головою в Паста після навісу Ярмоленка справа. Після подачі кутового Гармаш, опинившись перед воротами без опіки, примудрився промахнутися по м’ячу.

Взяв участь Денис і в іншій атаці, яка цілком могла завершитися взяттям воріт. Почалося все з того, що Ярмоленко на правому фланзі обігрався з Гладким, віддав передачу на Гармаша в центр, а Денис передачею вліво фактично вивів Циганкова з Пастом на побачення. Та відразу Віктор не пробив, а коли завдав удару, гостей від голу врятував Зубков, котрий закрив собою ворота, знаходячись на лінії воротарської зони.

Очікуваний гол відбувся після розіграшу кутового зліва. Навіс з флангу Перейра перервав. Але м’яч від голови іспанського капітана кропивнянців відлетів до Циганкова. Віктор бив з півкола відразу, але замість удару вийшов результативний пас. М’яч, відскочивши від Фернандеса, потрапив до Сидорчука, поряд з яким на правому для киян боці карної зони не було нікого. Сергій холоднокровно прийняв м’яч, а другим дотиком вразив ближній кут – 1:0.

А взагалі то був не день Циганкова. Моментів 18-річний динамівець впродовж першого тайму мав стільки, що вистачило б на матчі три-чотири. Невдовзі після того, як Сидорчук рахунок відкрив, на ворота справа виходив вже Ярмоленко. Удар Андрія на техніку Паст відбив перед собою, саме туди, куди набігав Циганков. Проте Віктор прийняв м’яч не найліпшим чином і вразити напівпорожній кут не зміг. Коли ж Ярмоленко змістився справа в центр і викотив Циганкову м’яч під удар, Віктор метрів з 17-ти шмальнув над поперечиною.

Але що Циганков? З псування моментів у “Динамо” є справжні спеціалісти. Їхній час настав після 30-ї хвилини. Знову Ярмоленко, уникнувши підкату Бацули, промчав правим краєм і на цей раз виконав простріл. Гладкий, замикаючи дальню стійку, влучив, звісно, не у ворота. Треба сказати, що Даріо Друді, розуміючи, наскільки важко його гравцям з Ярмоленком, ще до моменту Гладкого встиг випустити замість Щедрого фактично другого лівого оборонця Олександра Кочуру. Помагало не дуже сильно, бо невдовзі був новий момент і організатором його знову був Ярмоленко. Увійшовши з флангу до карної зони, Андрій обстукався з Сидорчуком і виконав передачу, яку з меж воротарської ударом зльоту намагався завершити Гармаш. Намагався невдало, бо м’яч не ліг Денисові на ногу.

Останню нагоду завершити перший тайм з комфортнішою перевагою “Динамо” втратило після подачі штрафного. На навіс справа в районі дальнього кута воротарського майданчика відгукнувся Гармаш. Він скинув м’яч вздовж воріт, а Хачеріді метрів з трьох пробив головою поруч зі стійкою.

Старт другого тайму виявився несподіваним. Бо розпочався з першої в зустрічі поруч з ворітьми Рудька гостроти. То Сітало після передачі зліва сильно пробив з напівоберту метрів з 15-ти – над поперечиною. Кропивнянці справді вийшли заведеними, намагалися вмикати високий пресинг. Однак кияни були до такого перебігу подій готовими і дуже швидко відповіли своїми гольовими ситуаціями. Двома поспіль. Спершу, отримавши на правому боці карної зони скидку від Ярмоленка, сильно по воротах пробив Сидорчук. З цим ударом Паст впорався. А ось Циганкову після переведення від Гармаша вліво через лічені хвилини не заважало вже ніщо. До воріт метрів сім, воротар на лінії, оборонців поряд немає. Але Віктор пробив поруч зі стійкою.

Проте вічно так тривати не могло. Циганков таки був винагороджений за наполегливість, причому спрацювала на 18-річного гравця ледь не вся команда одночасно. Атаку, яка виявилася результативною, кияни розпочали з коротких перепасовок за участю Гармаша, Макаренка, Циганкова і Корзуна зліва. Після навісу Гармаша акценти змістилися на протилежний бік. Туди ж вздовж лінії карного майданчика побіг і Макаренко. То саме з Євгеном обстукався Ярмоленко і виконав простріл, який з району ближньої стійки, протиснувши ледь не у прямому розумінні Баєнка, перетворив у гол Циганков. М’яч начебто не збирався входити у сітку навіть тут, але просто не мав уже куди діватися – 2:0.

Часу до завершення поєдинку було ще вдосталь, а отже інтригу залишалося вишукувати лише в аспекті особистої результативності окремих гравців. Особливо – двох із них. Саме вони стали співавторами наступного гострого моменту. Гладкий виконав передачу справа. А Ярмоленко бив метрів з 14-ти сходу. Бив наче й напевне, однак Паст на постріл зреагував і команду врятував. Ще один гольовий момент втратив Гармаш. На цей раз – після поданого Морозюком штрафного справа Денис влучив у стійку. А Циганков завершив своє перебування на полі, пробивши неточно з близької відстані після навісу Гармаша.

Дерліс Ґонсалес, ледь вийшовши на поле, вирішив не відставати і змарнував гостру ситуацію й собі. Після передачі Макаренка зліва параґваєць пробив з лінії карної зони низом поруч зі стійкою. Натомість постріл Ярмоленка, який обіграв Кучеренка, знову відбив Паст.

Врешті, динамівці заспокоїлися настільки, що за п’ять хвилин до завершення зустрічі ледь не пропустили самі. Сітало, увійшовши до карної зони справа, обіграв Макаренка і бив, здавалося, напевне. Проте м’яч пролетів поруч зі стійкою. Ще раз Артем промахнувся із цілком забивної позиції після поданого Бацулою справа штрафного. Але на гол “Зірка” в цьому матчі, мабуть, не награла.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s