Хто ви, пане Яринич ?

Райкович попросив Парубія почекати з перейменуванням міста до розгляду проектів Яриніча на сесії міськради Міський голова Кіровограда Андрій Райкович звернувся з листом голови профільного парламентського Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка та Андрія Парубія, спікера Верховної Ради у якому просить відтермінувати перейменування обласного центру. Міський голова просить посадовців почекати поки депутати Кіровоградської міської ради не розглянуть на сесії проекти рішень нардепа Костянтина Яринічапро згоду чи незгоду із Постановами про перейменування Кіровограда, зареєстрованими у Верховній Раді. Про це йдеться у статті газети «Україна-Центр».

Як повідомляє тижневик, відповідний лист Райкович відправив 10 травня. Також газета опублікувала текст листа:

«До мене як міського голови Кіровограда звертаються численні представники громадських організацій міста, громадських активістів і частина депутатів міської ради з вимогою вплинути на процес перейменування Кіровограда. У тому числі вони апелюють до результатів соціологічного опитування, проведеного 6-11 квітня 2016 року Київським міжнародним інститутом соціології та групою «Рейтинг», за даними якого більшість населення міста не підтримує рекомендацію комітету перейменувати місто Кіровоград в Кропивницький. Громадськість міста вимагає, щоб нинішній склад депутатів міської ради висловив свою позицію з приводу назви міста і захистив інтереси своїх виборців. З огляду на те, що депутати Кіровоградської міської ради на найближчому пленарному засіданні планують розглянути дане питання, прошу вас відстрочити розгляд постанови про перейменування міста Кіровограда до остаточного формування думки територіальної громади міста з цього питання шляхом прийняття рішення міською радою».

Яка саме громадськість вимагає, аби депутати міськради висловили своє ставлення до постанов про перейменування Кіровограда, достеменно не повідомлено. Але всім відомо, що це лише яскраві представники місцевої пятої колони та їх зросйщені однодумці. Таке ганебне ставлення до української більшості у коридорах влади відверто дивує, як і те чому ці проекти постанови не депутата міської ради повинні розглядатися в комісіях, та ще й таких як комісія з ЖКГ. Яким боком ЖКГ може впливати на нехтування виконання законів держави про декомунізацію? Чому і для чого нардепу Яриничу  потрібна резолюція -“ЖКГ – проти!” ? А для чого думка ради, коли вона теж за Законом не приймає рішення, яке ще й стосується в майбутньому внесення змін до Конституцію по перейменуванню області.

Згідно законів про декомунізацію, повноваження міської ради щодо подання пропозицій варіантів найменування міста закінчилися у листопаді 2015 року. Тепер, згідно Закону, питання перейменування міст лежить виключно у компетенції Верховної Ради. А от нардеп Яринич за невиконання закону, і дуже “загрався в демократію”! від якої тхне “рускім міром”.

Нагадаємо, народний депутат від БПП Костянтин Яриніч подав до Кіровоградської міської ради три проекти рішень, у яких пропонує висловити депутатам міської ради свою згоду чи незгоду із зареєстрованими у ВР Постановами про перейменування Кіровограда в Кропивницький, Єлисаветград, чи вигаданою назвою Свято-Єлисавет. У зв’язку із вимогою нардепа розглянути його проекти рішень на найближчому засіданні сесії Кіровоградської міської ради, і задля дотримання ЗУ “Про доступ до публічної інформації”, згідно якого проекти рішень мають бути опубліковані за 20 днів до розгляду, проведення сесії міськради затягнулось аж на два місяці. А Яринич чомусь вперто цього не хоче помічати. Т о хто він, нардеп Яринич? За заклики та дії спрямовані проти виконання Законів держави треба буде відповідати!

А ще якась загадка з міським головою Райковичем, який дослухається до забаганок лише пана Яринича, і не радиться з іншими кіровоградськими нардепами? Невже лише згаданий антиукраїнець правіший за всіх? З точки зору здорового глузду і дії пана Райковича, що просить не виконувати Закон виглядають щонайменше дивними Чого ж він вичікує з нардепом Яриничем? Невже повітряного десанту з ДНР на свою підтримку?

Як раніше  стало відомо, що Президент України Петро Порошенко, закликав міста визначатися із новими назвами, але наголосив, що не допустить повернення на карту України новоросійських назв. І чому це нардеп Яринич до цього не дослухається? Хто ви, пане Яринич?

 

Хто ви, пане Яринич ?
 Василь Чорний

Читать полностью: http://h.ua/story/429442/#ixzz494tUsnaz

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s