Немає проблем крім перейменування міста?

Загострення пристрастей через перейменування Кіровограда нібито  досяго такого градуса, що міський голова прийняв рішення домагатися відстрочки. Але хто до цього довів? І чи це компетенція міського голови, не говорячи чи це по-державницьки вирішувати виконувати закон чи ні!!! Перейменування міста це не місцева проблема, в всієї України, яка не хоче більма на оці у центрі держави у вигляді імперськ «історичної назви Єлисаветргад». Доводи про 35 тисяч городян з майже 240 тисяч голосувавших нібито на це (а результати опитування були зфальшовані друзями міського голови) блемнуть в ззагальноукраїнському масштабі. Чому мільйони українців, і в першу чергу ті хто проливає кров на Донбасі повинні терпіти таку гуманітарну наругу? Чиє відповідь на останнє питання у пана Райковича? На часі відсунути проросійське та згадати шановний пане, що ви міськй голова українського міста в 2016 році, коли йде війна з Росією, а не який міфічний Пашутін 1900року.

Як повідомив канал «112 Україна», мер міста Андрій Райкович вже записався на прийом до спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана і проситиме тимчасово відкласти процедуру перейменування Кіровограда. Таке рішення було прийнято мером після зустрічі з активістами від пятоїколони з твердими сепаратистськими переконаннями, які запропонували шукати новий варіант для перейменування, який зможе об’єднати міську громаду. Раніше комітет Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування підтримав перейменування Кіровограда в Інгульська, однак частина городян виступає категорично проти даного варіанту. На даний момент існує, нібито лише два варіанти нової назви Кіровограда – Інгульська і Єлисаветград, прихильники яких проводять масові мітинги, що не обходяться без сутичок. А як же з іншими пропозиціями? Наприклад, Кропивницький, Екзампей, Новокозачин чи Лелеків. Частину з них штучно з примусу п’ятої колони навіть не включали в примітивний опитувальний листок.

А тим часом міські служби не справляють з сніговими заметами, є проблеми з транспортним сполученням, яке з року в рік обіцяють поліпшити, містяни придушені високими комунальними тарифами, але їх певні темні сили виводять протестувати чомусь лише проти нової запропонованої назви Інгульськ.  Дикий натовп волає що річка погана!!! А в Харкові і не згадують за стан такої ж напівкалюжі, назву якої носить місто. То що Кернес мудріший чи вправніший провокатор та маніпулятор громадської думки. А може щастя харків’ян, що не існувало більшовика Харькова? І тому перейменування міста поза зоною досяжності. Хіба хтось з місцевих представників п’ятої колони, як в Кіровограді скаже вагоме «ето нєкрасіво».

То ж запитання до мера міста: «Немає проблем в Кіровограді крім перейменування міста?» А що з дорогами та тротуарами, сміттям та бездомними тваринами і мешканцями-бомжами? Вам болить лише назва Інгульськ, яку не сприймає натовп організований московськими попами? Не господарське і не панське це діло для українця ходити по мотузку натянутому москалями, пане міський голова!!! Шануйтеся серед своїх, а не серед гастролерів та завербованих ворогом малоросів під час гібридної війни!!!

Немає проблем крім перейменування міста?

Читать полностью: http://h.ua/story/426003/#ixzz3xDranpeP

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s